Makita

Akumulatorowe odbiorniki radiowe z ładowarką DMR300 i DMR301

Słuchanie radia i ładowanie akumulatorów Li-ion w tym samym czasie? Z Makitą to możliwe!

Akumulatory 18V LXT są kompatybilne z ponad 380 elektronarzędziami Makita. Japońska firma jest bezkonkurencyjna w zakresie wszechstronności swoich maszyn i zastosowanych w nich systemów.
Akumulatorowy odbiornik radiowy z wbudowaną ładowarką akumulatorów 12V CXT i 18V LXT pozwala na jednoczesne słuchanie ulubionej muzyki i ładowanie akumulatorów, którymi następnie można zasilić elektronarzędzia Makita.


DMR301 pozwala nawet na odbiór programów radiowych nadawanych w formie cyfrowej – DAB/DAB+. Radio wyposażone zostało w bluetooth klasy 2 z możliwym zasięgiem do 30 m w dobrych warunkach radiowych (zasięg optymalny wynosi 10 m), a po podłączeniu innego źródła dźwięku (poprzez wejście AUX), może być używane jako głośnik stereo.


Makita to jedyna firma, która w trosce o portfel swoich Klientów, stworzyła aż 380 narzędzi współpracujących z tym samym akumulatorem. Wystarczy nabyć jeden zestaw zasilający, aby swobodnie kosić, wiercić, szlifować, a nawet pić kawę i słuchać muzyki. W ofercie firmy, poza radiami, jest także ekspres do kawy, a wkrótce i czajnik.

Tagi: