Wydarzenia

BARDZO BARDZO NARZĘDZIOWY ZACHÓD – NADCIĄGA TOOLS SALOON 2022 !

W dniach 13-16 września 2022 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów DREMA. To święto stolarzy, pracowników przemysłu drzewnego a także hobbystów. W tym roku zespół portalu Narzedzioholicy.pl wraz z liderami branży narzędziowej przygotowuje coś specjalnego – TOOLS SALOON 2022.

TOOLS SALOON to realizowane na 360 metrach kwadratowych wydarzenie , wyróżniające się konwencją Westernu. Przestrzeń eventu będzie podzielone na 3 strefy.

Pierwsza strefa – to przestrzeń prezentacji i pokazów narzędzi interesujących każdego prawdziwego Narzędzioholika. Będziecie mogli w niej zobaczyć i skorzystać z narzędzi i rozwiązań prezentowanych przez naszych partnerów i zaproszonych gości. Żaden profesjonalista czy też wielbiciel narzędzi nie pogardzi możliwością obcowania z nowymi rozwiązaniami, unikalnymi technologiami i szansą na porozmawianie ze specjalistami z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Druga strefa – to przestrzeń pokazów – czyli LIVE WOODWORKING gdzie zawodowcy i amatorzy połączą swoje siły aby na oczach zwiedzających zupełnie od podstaw przygotować wyszukany mebel. Redakcyjni koledzy portalu narzedzioholicy.pl z dziedziny stolarstwa staną ramię w ramię i przygotują szafę na narzędzia w prawdziwie kowbojskim stylu. Wykonanie i kunszt swojego rzemiosła będą prezentować Mateusz i Paweł znani szerzej jako team Młody Stolarz. Jacek  z kanału Milion Pomysłów Na Minutę oraz współpracujący z nim od lat Mateusz Wudecki. Będzie również obecny przedstawiciel Podlasia – Mariusz Płoński z pracowni Warsztart.

Trzecia strefa – to przestrzeń rozrywki, w której przez cztery dni profesjonalny mistrz ceremonii będzie prowadził emocjonujące konkursy z licznymi nagrodami. Z każdej serii zmagań zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy w finale dnia zmierzą się w najbardziej widowiskowych zadaniach praktycznych !

Zapraszamy Was do TOOLS SALOONU oraz spędzenia czasu z nami i naszymi Partnerami.

Do zobaczenia w Poznaniu !

Partnerami TOOLS SALOON są:
STANLEY, BOSTITCH, CRAFTDREW, FEIN, NORTON,TECHNICUS oraz  SNICKERS WORKWEAR