Konkursy

Blachotrapez EkstraKasa dla Dekarza!  

Rusza program Blachotrapez EkstraKasa dla Dekarza! Udział może wziąć każdy dekarz. Start już 1 marca. Dekarzu! Zagarnij nawet 1800 zł za polecony dach. Zakończenie programu 30 czerwca 2024 roku.  

Polecić zakupy produktów Blachotrapez możesz w: Oddziałach Blachotrapez, w Oddziałach Partnerskich i u Dystrybutorów. W całej Polsce takich Punktów Sprzedaży jest ponad 500!  

Dekarze to ambasadorzy firmy Blachotrapez obok Kamila Stocha czy Kamila Glika. Tak naprawdę to od nich zależy, gdzie i jak nasze produkty będą montowane oraz kto w ostateczności je kupi – mówi Rafał Michalski, CEO Grupy Blachotrapez.   

Program Blachotrapez EkstraKasa dla Dekarza jest formą docenienia wszystkich dekarzy, którzy polecą produkty Blachotrapez. Naszym obowiązkiem jest stać na straży jakości produktu, ale i należycie docenić tych, którzy skutecznie wprowadzają go na rynek.   

Trzy proste kroki, żeby przystąpić do Blachotrapez EkstraKasa:  

  1. Wypełnij formularz dostępny na stronie   
  2. Zaczekaj na weryfikację  
  3. Odbierz kartę przedpłaconą oraz kod systemowy   

Zasady są proste. Ty polecasz zakupy produktów Blachotrapez, my doładowujemy Twoją kartę. W puli wielka kasa! Nawet 1800 zł za polecony dach.   

Nagroda w postaci premii trafia na kartę Dekarza, umożliwiającą swobodę płatności i korzystania z dostępnych środków. Co ważne, dekarz nie otrzymuje PIT-u! My odprowadzamy zryczałtowany podatek od nagród.   

Gotowi na dodatkową gotówkę w swoim budżecie, czyli program Blachotrapez EkstraKasa dla Dekarza?    

Szczegółowe informacje dotyczące zasad i procesu rejestracji znajdziesz na stronie internetowej firmy Blachotrapez, w Oddziałach Blachotrapez, Oddziałach Partnerskich i u Dystrybutorów.

  

Tagi: