Nowość

Certyfikowane swetry hi-vis do pracy na zewnątrz

Musisz być widoczny dla otoczenia? Dzięki nowym swetrom MASCOT o intensywnej widzialności uzyskasz nieskrępowaną swobodę ruchu i doskonałą widoczność. W chłodne wiosenne i letnie dni, a także w okresie wczesnojesiennym, zanim nastanie prawdziwa plucha, sweter MASCOT zapewni Ci ciepło i przyczyni się do wysokiego komfortu pracy. Nasze swetry hi-vis są certyfikowane pod kątem widoczności i nadają się do pracy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

W trakcie dnia roboczego temperatura może podlegać dużym wahaniom. Dlatego niezwykle istotne jest dostosowanie odzieży do temperatury otoczenia i warunków pogodowych, aby nie pocić się ani nie czuć chłodu.

Nowoczesny design, dobrze dopasowany fason i niezrównana swoboda ruchu

Do czego przydaje się sweter o certyfikowanej widzialności? Pracując w miejscach, w których konieczne jest bycie widocznym, nie można zapominać o utrzymaniu ciepła. Z drugiej strony, wierzchnia warstwa wodo- i wiatroszczelna nie zawsze jest potrzebna. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest elegancki i wygodny sweter, dobrze dopasowany do sylwetki i zapewniający swobodę ruchu. Swetry hi-vis MASCOT są dostępne we fluorescencyjnych barwach, w pięciu różnych połączeniach kolorystycznych. Elementy odblaskowe są rozmieszczone ukośnie, co nadaje ubraniu nowoczesny, sportowy wygląd.

Sweter można z powodzeniem łączyć z innymi produktami z kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE.

Certyfikowana widzialność

Bycie widocznym przy pracy jest niezwykle istotne, a w wielu miejscach stanowi też bezwzględny wymóg. Nasze swetry hi-vis posiadają certyfikat zgodności z normą EN ISO 20471, kl. 2. Można je łączyć z szortami, spodniami 3/4 oraz długimi spodniami MASCOT o intensywnej widzialności, uzyskując w ten sposób zestawy o klasie bezpieczeństwa 3.

Swetry są wyposażone w zdejmowany uchwyt na identyfikator i przednie kieszenie zapinane na suwak.

Znajdź swetry hi-vis (19005-351) u swojego dystrybutora MASCOT.

Tagi: