Wydarzenia

Do zobaczenia w świecie kamienia!

Drodzy Narzędzioholicy, do Targów STONE pozostały dwa tygodnie – najwyższy czas żeby podzielić się z Wami świetnymi wiadomościami

W naszej strefie LIVE STONEWORKING dzięki uprzejmości firmy IBERAPOL będziemy gościć zespół Marmurowapracownia, który zaprezentuje się LIVE między innymi podczas tworzenia od “zera” dekoracyjnej tacy ryflowanej oraz szlifowania małych detali marmurowych w technice “wyginania” kamienia z jednoczesnym ryflowaniem na jego powierzchni.

Podczas trzech dni targów będziecie mogli także zapoznać się z pokazami produktowymi – między innymi podczas klejenia marmurów systemami Integra Adhesives czy zastosowania techniki diamentowej ADW.

Całość strefy będzie miała charakter wystawienniczo – handmade – stoneworking’owo – kawowy, bo z chęcią napijemy się w niej z Wami pysznej kawy prosto z marmurowych filiżanek.

Głównym partnerem naszej strefy jest Iberapol – Hurtownia Kamienia, która na miejscu będzie obecna także w roli Partnera kamieniarskiego Turnieju Regionów. Dziękujemy!

Partnerem technicznym jest Hikoki Power Tools Polska i właśnie ich elektronarzędzia posłużą Nam w akcji. Dziękujemy!

Cóż więcej dodać : do zobaczenia w świecie kamienia!

Targi STONE 23-25 listopad 2022 , Poznań

BILETY:

https://tobilet.pl/stone-2022.html

LINK do Wydarzenia

https://www.facebook.com/events/1305633303536414

#narzedzioholicypl

Tagi: , ,