Wydarzenia

Dołącz do drużyny Mistrzów !

Jak zdobyć samochód ISUZU D-Max oraz vouchery o łącznej wartości 160 000 tys. zł w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa? Poznaj szczegóły! Wielki finał konkursu Mistrz Dekarstwa 2024 i walka o tytuł odbędzie się na Targach Dach Forum w Kielcach.

Dołącz do drużyny Mistrzów!

Tymi słowami do udziału w konkursie zaprasza trójka prawdziwych Mistrzów – zwycięzcy poprzednich edycji konkursów Mistrz Dekarstwa. Tomasz Niedośpiał, Kamil Kozioł i Jacek Robak podczas finałów poprzednich edycji wykazali się niezwykłą precyzją i kreatywnością, a jak sami mówią konkurs Mistrz Dekarstwa prezentuje światowy poziom. Co ważne, tak jak w poprzednich edycjach, udział w konkursie może wziąć każdy dekarz.

To nie przelewki. Mistrz Dekarstwa trzyma poziom i to ten znany ze światowych konkursów. Liczą się umiejętności, ale też pasja do tego co robimy na co dzień – mówi Tomasz Niedośpiał, zwycięzca 3. edycji Mistrz Dekarstwa. – O jakość montażu dbamy nie tylko „od święta”, ale jest to naszą stałą wizytówką. Fach w ręku i precyzja – to zdecydowanie docenią organizatorzy konkursu – dodaje Jacek Robak, zwycięzca
1. edycji Mistrz Dekarstwa

Samochód ISUZU D-Max – Główna Nagroda Mistrz Dekarstwa 2024

W aktualnej edycji nie zabraknie wrażeń – główna nagroda, o jaką powalczą finaliści w starciu na żywo to niezawodny, doskonale trzymający się drogi ISUZU D-Max. Pick-up zapewniający stabilną i komfortową jazdę w każdym terenie. Samochód dedykowany do zadań specjalnych – może być Twój! Mistrzowie potwierdzają – robi wrażenie!

I tu też jest Mistrz Blachotrapez!

Nad morzem, w górach, na Mazurach. I tu też jest mistrz! W każdym zakątku Polski są
prawdziwi pasjonaci produktów Grupy Blachotrapez. W ramach 4. edycji konkursu Mistrz
Dekarstwa wyłonimy wojewódzkich mistrzów dekarstwa. Razem z Blachotrapez ruszam w Polskę, w poszukiwaniu wspaniałej szesnastki – mówi Niedośpiał. W każdym regionie naszego kraju powstają bezpieczne dachy dla tysięcy rodzin w Polsce, stworzone z pasją, wykonane przez profesjonalistów. Chcemy jeszcze bardziej docenić dekarzy, pracujących na produktach z Grupy Blachotrapez, dlatego nagradzamy ambasadorów wszystkich województw. Do wygrania vouchery o łącznej wartości 160 000 zł, czyli 10 000 zł dla każdego zwycięzcy.

Chcemy uwidocznić kunszt, który często nie wychodzi poza pracownie czy garaże. Dekarze to fachowcy, znają się na swojej pracy, ale nie mają czasu, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami w social mediach. Konkurs Mistrz Dekarstwa, jest właśnie dla nich. Szukamy mistrzów, doceniamy prawdziwy kunszt i pomagamy im rozwinąć skrzydła. Stawimy na rzemiosło i kreatywność – piękny i bezpieczny dach bo nasi Mistrzowie to nasza wizytówka – mówi Rafał Michalski, CEO Grupy Blachotrapez. Główna nagroda to niezmiennie samochód, czyli coś, co w konkursach w branży niespotykane. Do wygrania niezawodny, nowocześnie wyposażony i dedykowany do zadań specjalnych – ISUZU D-Max – dodaje.

W tym roku postawiliśmy również na regiony, czyli Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, doceniając dekarzy współpracujących z Blachotrapez. Chcemy, aby ich kunszt był widoczny. Dla dekarzy, którzy pracują na naszych produktach przygotowaliśmy vouchery o łącznej wartości 160 000 zł. W każdym regionie Polski są mistrzowie Blachotrapez – nie pozostało nam nic innego, jak tylko ich nagrodzić – mówi Mirosław Stanisławczyk, Dyrektor ds. Rynkowego Rozwoju Produktu. Poprzednia edycja była wielka, tym razem przekraczamy wszelkie granice – finał odbędzie się na największym wydarzeniu w branży – Dach Forum 2024! Dekarzu, dołącz do drużyny mistrzów i zmierz się w finale – dodaje Mateusz Małek, Dyrektor ds. Marketingu i PR.

Wielki Finał na Dach Forum

Nie ma lepszego miejsca na finał tak wielkiego Konkursu organizowanego przez Blachotrapez niż Targi Kielce i największe wydarzenie w branży, czyli Dach Forum. Na arenie konkursowej – niemal jak na mundialu – finaliści powalczą o główną nagrodę. Studio komentatorskie i transmisja live – największy konkurs dla dekarzy i najbardziej prestiżowe wydarzenie – połączenie, którego nie da się zapomnieć.
To również w stolicy województwa świętokrzyskiego wyłonimy zwycięzców Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa.

Jak wziąć udział w konkursie? Mistrz Dekarstwa 2024

Wypełnij formularz. Zrób to na stronie internetowej www.mistrzdekarstwa.pl. Poczekaj na weryfikację, a następnie wypełnij quiz startowy. Prześlij zdjęcia swoich realizacji, zostaną one poddane głosowaniu Komisji Konkursowej. To prosta droga do finału. Konkurs Mistrz Dekarstwa podzielony jest na kategorie:

 • Kategoria Blachotrapez – składająca się z czterech etapów
 • Kategoria Open – dostępna przez cały okres trwania konkursu.W każdym z czterech etapów kategorii Blachotrapez wyłaniamy finalistę w terminie określonym
  w Regulaminie.


  Kategoria Open, dotyczy prac dekarskich wykonanych z dowolnych materiałów, dowolnego
  producenta i jest otwarta przez cały okres trwania konkursu (3 miesiące). Kategoria Open to dwa miejsca w finale. O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej. Wojewódzki Mistrz Dekarstwa 2024

  Wygraj jeden z szesnastu voucherów do wykorzystania na zakup produktów z Grupy Blachotrapez lub produktów z oferty partnerów Blachotrapez. Formularz zgłoszeniowy jest ten sam, a każdy uczestnik w ramach konkursu Mistrz Dekarstwa 2024 może uzyskać tytuł Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, zdobywając największą ilość punktów w danym województwie, we wszystkich podkategoriach:

 • Panele dachowe lub elewacyjne Blachotrapez
 • Blachodachówki Blachotrapez
 • Pokrycia z kruszywem skalnym BTR Systems
 • Systemy rynnowe KROP

  Przesłane zdjęcia realizacji zostaną poddane głosowaniu, dedykowanej do konkursu WMD,
  Komisji Konkursowej. O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba
  punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

  Zarówno w Mistrzu Dekarstwa jak i Wojewódzkim Mistrzu Dekarstwa na wynik głosowania
  składają się również unikalne reakcje, komentarze i udostępnienia pod indywidualnym postem
  konkursowym oraz głosy SMS. Im większy wynik, tym wyższe miejsce. Bądź czujny!
  Na stronie pojawiać się będą Quizy, zarówno dla Mistrza Dekarstwa jak i Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, za które można zgarnąć dodatkowe punkty. Poprawna odpowiedź to, aż 100 dodatkowych punktów!

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu www.mistrzdekarstwa.pl i w Regulaminie.