Polecamy

Dołącz do brygady leśnych majsterkowiczów i razem z nimi spróbuj odnaleźć jezioro!

Wi-taj w lesie to projekt edukacyjny firmy Wiha Polska skierowany do najmłodszych, który w pięknej formie graficznej – książeczki przybliża dzieciom podstawowe zjawiska występujące w naturze.

Lekkie i zabawne przedstawienie podstawowych zjawisk w przyrodzie pozwala maluchom lepiej zrozumieć otaczający je świat. Dlatego w najnowszej części zdecydowaliśmy się na wprowadzenie elementów związanych z fizyką i geografią – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager, Wiha.

Początek tego edukacyjnego projektu zawdzięczamy… pandemii. Firma Wiha Polska wyszła naprzeciw nudzie naszym milusińskim i wszyło jej to znakomicie !

Zapraszamy Wasze pociechy i Was do śledzenia przygód leśnej brygady! Najnowszy wydanie związane jest z latem. Co wydarzyło się w Szwarcwaldzkim lesie ? Jakim sprytem wykazali się mali majsterkowicze ? Przekonancie się klikając w poniższy link:

Uff, jak gorąco! Letnia odsłona przygód leśnej brygady.

Lato nareszcie zawitało do Szwarcwaldzkiego Lasu! Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna zapraszają dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. Odkryjemy tajemnicę pór roku, odnajdziemy jezioro, zbudujemy pojazd, a nawet przygotujemy orzeźwiającą lemoniadę

Piękny, letni dzień to wymarzona pora na leniuchowanie w ogródku. Co jednak, jeśli upał spowoduje suszę? Dla brygady konstruktorów to nie lada wyzwanie. Przyjaciele wyruszają na wędrówkę w nieznane rejony Szwarcwaldzkiego Lasu, aby odnaleźć wodę. Żeby tego dokonać, muszą wykazać się pomysłowością godną prawdziwego majsterkowicza! Leśna brygada dowie się także, czym jest słońce i dlaczego warto czytać książki.

Tagi: