Wydarzenia

ECT Technik i Narzedzioholicy.pl – wspólnie podczas MILWAUKEE TOUR 2023

23  czerwca bieżącego roku w siedzibie warszawskiej firmy ECT TECHNIK odbyły się pokazy narzędzi marki Milwaukee, stanowiące część tegorocznego MILWAUKEE TOUR. Portal narzedzioholicy.pl po raz pierwszy włączył się do kampanii promocyjnej tego wydarzenia

Konkurs co wiesz o ECT TECHNIK?

Hasło „Co wiesz o ECT TECHNIK” to motyw przewodni konkursu, jaki firma ECT zorganizowała wraz z ekipą NARZEDZIOHOLICY.PL jako przedsmak docelowego spotkania z dnia 23 czerwca 2023. Cykl pokazów i testów prowadzonych pod nazwą „MILWAUKEE TOUR” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dotychczasowych klientów firmy ECT ale również dzięki prowadzonej kampanii skłonił do odwiedzenia ECT nowe twarze.

Chętni na spotkanie „face to face” z profesjonalnymi amerykańskimi elektronarzędziami Milwaukee dopisali, a sam konkurs „Co wiesz o ECT TECHNIK” okazał się dosłownym strzałem w 10. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło pod konkursowym postem udzielić odpowiedzi
na trzy pytania :

1. W którym roku powstała firma ECT TECHNIK?
2. Jaki jest nr obecnej siedziby firmy zlokalizowanej przy ulicy Puławskiej w Warszawie?
3. Dokończ zdanie: Kupię narzędzia w ECT, bo…

Na laureatów czekały cenne narzędziowe takie nagrody jak: wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 38 Nm M12 BDD-0 MILWAUKEE (nagroda główna), kubek termiczny 887 ml PACKOUT MILWAUKEE + Miara 5m (drugie miejsce) oraz młotek ślusarski 800g z trzonkiem z drewna hikorowego MILWAUKEE (trzecie miejsce).

Widzimy się we wrześniu !

Już 20 września firma ECT szykuje kolejne wydarzenie przy wsparciu portalu NARZEDZIOHOLICY.PL. Na pokazie pojawi się więcej marek dostępnych w portfolio firmy. Zainteresowani będą mogli dokładnie przetestować  i obejrzeć wyroby takich znanych producentów elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, akcesoriów i odzieży roboczej, jak m.in. WIHA, BAHCO, SNICKERS WORKWEAR , FESTOOL czy WOLFCRAFT. Organizatorzy gorąco zapraszają do licznego udziału w tym wydarzeniu, które oprócz wcześniej wymienionych atrybutów, cechuje fantastyczna atmosfera i dobre jedzenie.

Zapraszamy już dziś do siedziby firmy ECT przy ul. Górna Droga 5 w Warszawie.