StanleyWorks

Jak wybrać krótką miarę?

W najnowszych miarach Stanley zostało dodatkowo wzmocnione pierwsze 15 cm taśmy, części najbardziej narażonej na zniszczenie. Zastosowana powłoka BladeArmor zmniejsza o 95% ryzyko uszkodzenia taśmy.

Duża sztywność ułatwia posługiwanie się miarą

Zakrzywiony profil taśmy pomiarowej, to wynaleziony przez firmę Stanley, sposób na przedłużenie zasięgu pomiarów wykonywanych samodzielnie bez konieczności podparcia taśmy. Gdy potrzebujesz zmierzyć pokój, szeroką witrynę sklepową czy głęboki wykop użyj miary Stanley FatMax XTREME, której wysięg jest niewiarygodnie duży, bo aż 4 m i to bez konieczności podparcia.

System zwijania i blokowania

Wszystkie miary krótkie firmy Stanley wyróżnia spośród innych miar perfekcyjnie rozwiązany, niezawodny system zwijana taśmy i jej blokowania. System ten użyty został po raz pierwszy w znanych na świecie miarach Powerlock i funkcjonuje z powodzeniem do dnia dzisiejszego.

Powłoka przedłużająca żywotność taśmy

Do pracy w trudnym środowisku wybierz miarę z powłoką Mylar®, która przedłuża dziesięciokrotnie żywotność wstęgi pomiarowej w stosunku do miar lakierowanych.

Ruchomy zaczep pomiarowy “TRU ZERO”

Mocny, ruchomy zaczep pomiarowy pozwala na uzyskanie dokładnych wyników przy wykonywaniu zarówno pomiarów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Tagi: