Kistenberg

Kobyłka Titan Stand KTIS8060

Budowlany koziołek jest wyjątkowo przydatny, jeśli nie niezbędny, w każdym garażu, warsztacie i na placu budowy. Otrzymałem w prezencie kobyłki warsztatowe Titan Stand KTIS8060 polskiej marki Kistenberg, wykonane całkowicie z tworzywa sztucznego. Czym się wyróżniają?

Wysokość robocza kobyłki wynosi 77 cm. Jest to wygodna wysokość, umożliwiająca pracę na poziomie stołu lub blatu, co zapewnia komfort i ułatwia wykonywanie różnych zadań. Doskonale sprawdziły się wraz z paletą EUR, do stworzenia mobilnego stołu roboczego. Ponadto, wykorzystanie kobyłek i tymczasowego blatu jako platformy do pracy np. przy malowaniu sufitów lub instalacji żyrandola jest kolejnym praktycznym zastosowaniem.

A to dlatego, że kobyłki posiadają wewnętrzne użebrowanie przekroju, które wzmacnia sztywność oraz poprawia wytrzymałość i nośność. Dzięki temu para zdumiewająco lekkich stojaków, bez problemu utrzymuje statyczne obciążenie do 350 kg.

Kobyłka Titan Stand ma antypoślizgowe stopki z elastomeru co jest ważne dla utrzymania stabilności podczas pracy. Tłumią one wibracje i zapobiegają przemieszczaniu się kobyłki podczas intensywnych czynności, co zwiększa bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych czynności.

Kolejną zaletą KTIS8060 jest specjalnie wyprofilowana i wyskalowana górna krawędź, która zawiera funkcjonalne szczeliny stabilizujące. Dzięki temu przycinanie listew lub rurek staje się łatwiejsze i precyzyjne, a miara eliminuje konieczność poszukiwania zewnętrznego miernika, co oszczędza czas i ułatwia pracę. 

Podsumowując, kobyłka warsztatowa Titan Stand KTIS8060 z tworzywa sztucznego wydaje się być solidnym i praktycznym produktem. Jej lekka konstrukcja i niewielka waga 1,1kg oraz możliwość składania i szybkiego rozkładania to praktyczne cechy, które ułatwiają przechowywanie i transport. Możliwość zawieszenia kobyłek na ścianie na hakach lub schowanie za drzwiami czy za szafą, gdy nie są używane, pozwala zaoszczędzić miejsce w warsztacie. Po złożeniu wymiary zewnętrzne stojaka to 50x793x580mm. Wraz z tymczasowym blatem, pełnią funkcję mobilnego stołu roboczego lub platformy. Ta elastyczność i przenośność czynią je wszechstronnym narzędziem, które można dostosować do różnorodnych zadań w warsztacie czy na placu budowy. 

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: