Nowość

Kołkarka DDF 40 MaxiMax w systenerze T-MAX

Nowa kołkarka DDF 40 wprowadza większą łatwość i wydajność w zakresie dokładnego wiercenia otworów pod kołki. Jej znakami rozpoznawczymi są szeroki zakres zastosowań, nowy ergonomiczny kształt ułatwiający obsługę oraz absolutnie równe, stabilne połączenia. W warsztacie czy na montażu żadne inne ręczne elektronarzędzie nie potrafi tworzyć połączeń o tak wysokiej jakości.

Prosta. Wszechstronna. Precyzyjna.

Po prostu konwencjonalna

DDF 40 to maszyna o smukłej budowie z płaską płytą podstawową. Tworzy praktyczne połączenia na drewniane kołki z łatwością obsługi jak przy klasycznych wiertarkach.

Po prostu przykładnice boczne

Opatentowany układ osiowania ze sprężynowymi kołkami oporowymi w płycie podstawowej został dostosowany do nowego zestawu bocznych przykładnic SA 320. Umożliwiają one nawiercanie pary otworów i powtarzania tej operacji – w dużej odległości od krawędzi odniesienia – bardzo łatwo i bez potrzeby oznaczania materiału.

Po prostu uniwersalna

Rozstaw 32 mm pomiędzy otworami to standard na co dzień stosowany przez profesjonalistów. Podczas, gdy inne systemy łączenia wymagają dodatkowego oprzyrządowania, DDF 40 umożliwia wykonanie rzędu otworów i otworów montażowych o rozstawie 32 mm. Zatem całe meble są łatwe w montażu.

Po prostu zwarta

Sprawdzona technika podwójnego kołkowania zapobiega skręcaniu się elementów po montażu. W rezultacie wyrównywanie przedmiotów jest niepotrzebne.

Podczas wykonywania połączeń narożnych, przegród lub rzędów otworów DDF 40 oferuje nie tylko precyzję maszyny stacjonarnej, ale także oszczędność kosztów związaną z użyciem standardowych, drewnianych kołków. Ponadto technika podwójnego kołkowania pozwala na osiągnięcie wyjątkowej stabilności już na etapie suchego montażu.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja kołkarki DDF 40 staje się oczywista, gdy tylko spojrzy się na jej ergonomiczny uchwyt i płaską płytę podstawową. Wszystkie jej udoskonalenia i pierwszorzędna precyzja obróbki ujawniają się przy bliższym poznaniu – najlepiej w codziennym użytkowaniu.

Jedno narzędzie, wielorakość zastosowań.

  • Połączenia narożne
  • Przegroda / półka
  • Rząd otworów
  • Ukośne połączenia narożne
  • Ramka
  • Łączenie listew
  • Połączenie na wpusty

Połączenia narożne

Przegrody / Półki

Rząd otworów

Materiał powtał we współpracy z Mafell Polska. Więcej informacji takich jak dane techniczne znajdą Państwo na stronie mafell-polska.pl

Tagi: