Wydarzenia

MASCOT® WORKWEAR Oficjalnym Dostawcą dla Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken

Po zawarciu z Grand Prix Holandii umowy o współpracy, MASCOT® WORKWEAR staje się „Oficjalnym Dostawcą” imprezy na najbliższe trzy lata.

MASCOT zapewnia oficjalnemu zespołowi organizacyjnemu oraz gospodarzom Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken – łącznie ponad 1400 osobom – odzież z kolekcji MASCOT® ACCELERATE. Produkty te nadadzą organizatorom, w tym gospodarzom imprezy, spójny i profesjonalny wizerunek podczas całego wydarzenia.

Robert van Overdijk, dyrektor generalny toru CM.com Circuit Zandvoort i dyrektor wyścigów Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken, mówi: »Sportowy charakter, jakość oraz wydajność to wartości wspólne zarówno dla MASCOT, Grand Prix Holandii, jak i CM.com Circuit Zandvoort. Tak samo jak w sporcie na najwyższym, profesjonalnym poziomie, również w dziedzinie odzieży roboczej trzeba ciężko pracować, aby być najlepszym w tworzeniu wysokiej jakości, estetycznych i funkcjonalnych produktów. Pracownicy są naszą wizytówką, więc bardzo zależy nam na dobraniu dla nich odpowiedniego ubioru, który oprócz pełnienia funkcji ochronnej będzie też rozpoznawalny. Dotyczy to wszystkich – począwszy od naszego zespołu konserwującego i serwisowego dbającego o to, aby zarówno tor, jak i miejsca imprez firmowych były przygotowane w najdrobniejszych szczegółach, a kończąc na pracownikach obsługi i grupie księgowych, którzy każdego dnia dbają, aby nasi goście biznesowi doświadczali niezapomnianych przeżyć.«

Wysokie ambicje

Jan Lammers, Dyrektor ds. Sportu, dodaje: »Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken powraca po 36 latach. To bardzo szczególny moment w historii holenderskiego sportu. Marzy nam się zorganizowanie największych na świecie wyścigów – Ultimate Race Festival. W tym roku zawody odbędą się w nieco okrojonej formie, ale mimo to chcemy pokazać światu, czego potrafimy dokonać w Holandii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wszyscy nasi pracownicy na różnych stanowiskach będą nosili niezwykle funkcjonalną i reprezentacyjną odzież MASCOT.«

» Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken. To zupełnie wyjątkowa impreza sportowa. Opracowując nasz zestaw odzieży, nacisk położyliśmy na wygodę i profesjonalny wygląd. Dzięki temu gospodarze wydarzenia będą dobrze ubrani niezależnie od warunków pogodowych« – mówi Danny Bonn, Dyrektor ds. rynku krajów Beneluksu w MASCOT.

Tagi: