Pro

MSX – modułowe organizery made in Kistenberg

Widzieliście kiedyś duże klocki? Jak nie, to koniecznie sprawdźcie organizery Kistenberg serii MSX. To, jak można je łatwo ze sobą łączyć i rozpinać przywodzi na myśl właśnie duńskie produkty, które  pamiętamy z dzieciństwa. Wystarczy odpowiednio położyć jeden organizer na drugim, słyszymy klik i już są połączone. Mały na dużym, niski na wysokim, wysoki na wysokim, niski na niskim itd. Ale również mały na środku dużego, po prawej lub po lewej stronie dużego. Chcesz je rozdzielić? Jeden klik i rozpięte. Dla mnie bajka.

Każdy wie, że organizery narzędziowe to niezwykle przydatne narzędzia do przechowywania i organizacji drobnych przedmiotów, takich jak śrubki i wkręty. Jednak seria MSX w szczególności wyróżnia się swoimi funkcjonalnościami.

W zależności od wersji dostajemy do dyspozycji separatory długie i krótkie, wyjmowane kubeczki na wyższe akcesoria, pojemniki płytkie i zamykane, pojemniki wysokie duże i bardzo wąskie. Ich mnogość pozwala na dowolną konfigurację wnętrza organizera, co jest bardzo przydatne, aby dostosować go do bieżących potrzeb. To rozwiązanie zapewnia wyjątkową elastyczność w przechowywaniu różnych elementów. Tym bardziej, że możemy również wymieniać elementy wewnętrznej zabudowy między innymi organizerami z serii, jeśli posiadamy ich kilka.

Warto zwrócić uwagę na wykonanie organizatorów MSX. Korpusy z mieszanki polimerów o podwyższonej odporności, są odporne na mechaniczne uszkodzenia, czyniąc je idealnym narzędziem dla profesjonalistów, nawet w trudnych warunkach. Solidna, przezroczysta pokrywa z poliwęglanu umożliwia łatwe sprawdzenie zawartości organizera bez konieczności otwierania go. Jednocześnie pełni funkcję stabilizującą separatory i kubeczki by w transporcie nic się nie przesuwało. Zwykle w kubeczkach trzymam wszelkie końcówki tj. RJ, kły, bananowe, RCA, złączki F, CaP, beczki, splitery itd. Mogę wyjąć kubek z potrzebnymi zaciskami i oddalić się od organizerów. Cenię sobie taką mobilność i jest to zdecydowanie wygodniejsze niż upychanie końcówke po kieszeniach. 

W pokrywie mamy litą uszczelkę na całym obwodzie, dzięki temu zawartość jest chroniona przed kurzem i zalaniem wodą. Zdarzało się, że skrzynie z wpiętymi na górze organizerami stały na mocnym, ulewnym deszczu bez żadnego zadaszenia i ich zawartość nie ucierpiała. Wierzę, że spokojnie można by je potraktować również myjką ciśnieniową, bowiem są na tyle szczelne, iż ochronią moje wyposażenie. Natomiast ergonomiczna rączka ułatwia przenoszenie, co czyni ten narzędziownik poręcznym podczas prac w terenie.

Warto również podkreślić, że wysoki organizer narzędziowy MSX można łączyć z innymi produktami z serii MSX, X Block Bridge i Modular Solution Series, co pozwala na tworzenie spójnych i zorganizowanych rozwiązań do przechowywania narzędzi.

Śmiało napiszę, że seria organizerów narzędziowych MSX to wyjątkowe wyposażenie do przechowywania i organizacji drobnych akcesoriów oraz narzędzi ręcznych tj. młotki, wkrętaki, klucze itd. Jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz kompatybilnością z innymi produktami serii. Po wyjęciu kilku kubeczków spokojnie mieszczą się szczypce i kleszcze do zarabiania końcówek, miara zwijana, nóż z chowanym ostrzem, detektor przewodów, wkrętaki, próbnik i kilka rolek taśmy izolacyjnej. Organizery są nieocenione zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów majsterkowania. Estetyka tych organizerów, które łączą w sobie czarny i czerwony kolor, sprawia, że pasują one do każdego warsztatu, prezentując się nowocześnie i stylowo.

Na stronie internetowej www.kisenberg.com producent podaje wszystkie wymiary i niezbędne informacje na temat każdego produktu.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: