Pro

Norton Quantum3 Light Comfort Grinding -najnowsze tarcze ceramiczne – idealne do lekkiego szlifowania.

Każdy chce szlifować łatwo, szybko i wydajnie – a Norton ma na to sposób!

L – Light (lekkie)

C – Comfort (komfortowe)

G- Grinding (szlifowanie)

LCG miały swoją premierę w ubiegłym roku, a ostatnio do tej gamy dołączyła tarcza z tlenku glinu. Tarcza korundowa jest najnowszym członkiem rodziny NORTON LCG. To ekonomiczne rozwiązanie jest przeznaczone do lekkich operacji szlifowania pod każdym kątem i w ciasnych narożnikach. Tarcza składa się z pojedynczej warstwy ścierniwa, dzięki czemu podczas pracy zużywa się płynnie.

Co wyróżnia tarcze LCG?

KOMFORT OPERATORA
Mniejsze zmęczenie dłoni dzięki mniejszym wibracjom  Tarcze mają tylko 3mm grubości, więc zużywają mniej energii potrzebnej do uruchomienia szlifierki i obróbki detalu, poza tym są łatwiejsze do manewrowania podczas szlifowania oraz szybciej odsłaniają ostre krawędzie, kiedy rozpoczynamy szlifowanie.

SKRÓCONY CZAS PROCESU
Ostre ziarno ceramiczne i najtwardszy system spoiwa zapewniają najwyższy poziom usuwania materiału. Zawarte w nich ziarno ceramiczne ma takie parametry, że właściwie samo popycha szlifierkę. Nie trzeba stosować nacisku, aby uzyskać pożądany efekt szlifowania. Ten stale ostrzący się materiał ścierny to wiodące ziarno premium, które okazuje się być niezwykle skuteczne we wszystkich zastosowaniach. Ma to także wpływ na zużycie baterii.

MNIEJ PRZESTOJÓW I ODPADÓW
Dobra jakość oznacza dłuższą żywotność tarczy!

Chcecie dowiedzieć się więcej? Koniecznie zajrzyjcie pod ten link!