Kistenberg

Nosidło Cargo Plus KCA50S

Użytkownicy narzędzi korzystający ze skrzyń, przyzwyczaili się do wyjmowanych tacek, jakie są zwykle na ich wyposażeniu. Ich podstawową funkcją jest rozdzielanie wnętrza skrzyni na przestrzeń wspólną i miejsce na drobniejsze elementy, które bez tej wkładki, zgromadzą się na dnie, pomiędzy większymi narzędziami. Żeby je wyjąć, trzeba usunąć wcześniej większe narzędzia co jest niewygodne i utrudnia pracę. 

Wyjmowane tace są płytkie, żeby nie zmniejszać przestrzeni ładunkowej skrzynki i przez to sprawdzają się dobrze tylko do szybkiego odseparowania jednych narzędzi od drugich. Przysłowiowe schody pojawiają się, gdy chcemy z podręcznymi narzędziami wejść po schodach albo na drabinę. Tacki łatwo przechylić i cała ich zawartość wysypuje się. 

Rozwiązaniem problemu są nosidła marki Kistenberg. W moim warsztacie mam dwa nosidła w wersji Cargo Plus. Największe KCA50S o wymiarach 495 x 345 x 210mm stosuję do przenoszenia podręcznych narzędzi a średnie KCA40S 395 x 295 x 190mm do pracy na drabinie.

Istotnym elementem obu nosideł są 3-4 krotnie głębsze niż w tacach, pojemne komory. Dzięki wystarczającej przestrzeni wewnątrz nosidła, można przechowywać większe przedmioty, narzędzia czy materiały bez konieczności ich rozdzielenia lub przenoszenia w innych pojemnikach. Z powodzeniem mieści się wkrętak akumulatorowy, młotek i kilka par szczypiec. Głębsze komory wpływają na wyważenie całego nosidła, przez co niesiemy je tak samo wygodnie jak skrzynkę lub kosz, bez obaw, że nasze wyposażenie wypadnie.

Obecność 6 wyjmowanych separatorów to praktyczna funkcja, która pozwala na elastyczne organizowanie, dostosowanie nosidła do konkretnych potrzeb i przechowywanie różnych łączników oraz drobnych akcesoriów

Krótsze boki mają w krawędziach serię otworów, w które w razie potrzeby łatwo można wsunąć grot wkrętaka albo nawet zamocować linkę do podwieszania czy haki zabezpieczające. 

Cały korpus wykonany jest z mieszanki polimerów o podwyższonej wytrzymałości. To ważna cecha, która wpływa na trwałość i wytrzymałość nosidła. Materiał zapewnia odporność na uderzenia, odkształcenia oraz zapewnia długotrwałe użytkowanie nosidła nawet w trudnych warunkach warsztatowych.

Ostatnim istotnym elementem jest dwukomponentowa rękojeść, która zapewnia wygodny chwyt, nawet w rękawicy roboczej i umożliwia łatwe przenoszenie. Ergonomia jest kluczowym czynnikiem, szczególnie przy manipulacji ciężkimi przedmiotami, aby zminimalizować obciążenie dla rąk i pleców.

Nosidła Kistenberg Cargo Plus to funkcjonalność i trwałość. Są przydatnym narzędziem dla profesjonalistów i hobbystów, którzy potrzebują wygodnego i niezawodnego sposobu przenoszenia i przechowywania przedmiotów w swojej pracy.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: