Pro

Nowa ledowa lampa warsztatowa King Tony z mocowaniem pod maską

Długo działająca i mocno świecąca białym światłem ręczna lampa warsztatowa to podstawa wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Optymalnie, gdy posiada jeszcze haczyk do jej zawieszenia, by uwolnić obie ręce użytkownika. Niestety często odwieszenie takiej latarki na haczyk powoduje, że światło kierowane jest pod nieprawidłowym kątem.

A co, jeśli wyposażymy lampę w elastyczne zaczepy po obu stronach, by móc ją podwiesić poziomo pod maską pojazdu i kierować światło prosto w komorę silnikową?

Charakterystyka techniczna lampy 9TA34A

Latarka diodowa 20W marki King Tony z funkcją podwieszania pod maską samochodu oferuje bardzo mocne światło o barwie 6500 K. Natężenie światła można regulować skokowo, co zarazem przekłada się na długość świecenia lampy. W trybie najniższym użytkownik dysponuje światłem 500 lm, które latarka może emitować nawet przez 6.5 godziny. W trybie średnim jest to już 1000 lumenów i  4 godziny pracy bez przerwy. W trybie najwyższym światło osiąga natężenie 2000 lm, które może być utrzymywane przez dwie godziny. Za tak doskonałe parametry świecenia odpowiadają dwa czynniki:

• wykorzystanie wysokojakościowej i bardzo jasnej diody LED typu SMD (Surface Mounted Device), emitującej światło o barwie 6500 Kelwinów

• zasilanie diody wydajnymi akumulatorami Li-Ion 3.6V 4800 mAh, o wysokiej gęstości upakowania energii i ładowanych do pełna w 4 godziny ładowarką o wyjściu 5V / 2A.

Cechy charakterystyczne konstrukcji

Bezsprzecznie najważniejszą cechą charakterystyczną tej lampy jest możliwość zamontowania  jej pod niemal każdą maską samochodową. Udaje się to dzięki funkcji  jej rozsuwania w zakresie 117-190 cm oraz zaczepom pokrytym ochronną gumą, umieszonym po obu stronach lampy.

Na uwagę zasługuje też możliwość obrócenia rdzenia latarki o 360°, soczewka skupiająca światło oraz 3-diodowy wskaźnik naładowania akumulatora w rękojeści lampy. Fachowcy docenią również bardzo trwałą obudowę, wykonaną z poliamidu i aluminium.

Warto na koniec wspomnieć, że akumulator w lampie jest w pełni wymienialny. Mając drugi można kontynuować swobodnie pracę przez dłuższy czas.

KING TONY – enjoy your work

KING TONY od ponad 35 lat produkuje narzędzia profesjonalne. Koncentruje się na dostarczaniu klientom narzędzi wysokiej jakości, które nie tylko pomagają w pracy, ale także zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Narzędzia marki King Tony są łatwe w użyciu, oszczędzają czas i siłę. Dzięki temu ich użytkownicy mogą cieszyć się swoją pracą.

Asortyment King Tony to gama ponad 6000 produktów zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w branży motoryzacyjnej, przemysłowej i rolniczej. Po wielu latach doświadczeń w ponad 100 krajach marka King Tony stała się preferowanym dostawcą narzędzi dla wszystkich, którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy narzędzi i optymalnej jakości za korzystną cenę.

Tagi: