Nowość

OneBond sklei wszystko, na długo!

Saint-Gobain wprowadziło na rynek nową gamę klejów i uszczelniaczy pod marką OneBond

Grupa Saint-Gobain, będąca wiodącym dostawcą w branży narzędzi ściernych, rozszerzyła swoją obecną ofertę o specjalistyczne kleje, obejmujące uszczelniacze, kleje błyskawiczne oraz kleje i uszczelniacze do gwintów.

Celem OneBond jest oferowanie wydajnych, zrównoważonych rozwiązań, umożliwiających bezpieczne i efektywne montowanie i odnawianie sprzętu oraz narzędzi w ramach prac naprawczo-konserwacyjnych zarówno w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i przydomowych warsztatach.

Tradycyjne mechaniczne metody łączenia, takie jak spawanie i mechaniczne mocowanie, są często kosztowne i czasochłonne. Technologia klejenia została specjalnie opracowana, aby stanowić dla nich alternatywę. Łączenie za pomocą klejów jednocześnie obniża koszty i skraca czas napraw oraz podnosi produktywność.

KLEJE BŁYSKAWICZNE

Szybko wiążące, mocne, łatwe w użyciu kleje do różnych rodzajów materiałów, do zastosowań na mniejszych powierzchniach.

USZCZELNIACZE

Mocne, wytrzymałe, trwałe kleje epoksydowe do trudnych warunków pracy oraz dwuskładnikowy cyjanoakrylan zapewniający mocne wiązanie i doskonałe wykończenie. Umożliwiają wypełnienie szczelin między dwoma różnymi rodzajami powierzchni.

KLEJE I USZCZELNIACZE DO GWINTÓW

Blokują i uszczelniają śruby, śruby dwustronne, nakrętki i wkręty, zapobiegając ich odkręcaniu się pod wpływem naprężeń i wibracji. Uszczelniają również płaskie powierzchnie pomp, skrzyń biegów, pokryw i obudów silników, eliminując wycieki i korozję. Posiadają unikalną, nietoksyczną formułę i wyjątkową odporność chemiczną.

W 2022 roku oferta zostanie poszerzona o kolejne grupy produktów OneBond, m.in. kleje i uszczelniacze na potrzeby rynku motoryzacyjnego, rynku budowlanego, konstrukcyjnego oraz DIY i gamę środków chemicznych do zabezpieczania powierzchni.

OneBond. For bonds that last.

Więcej informacji znajdziesz się na stronie: www.onebondadhesives.com

Tagi: