Pro

Prawdziwa rewolucja

Prawie żadne inne narzędzie nie jest tak wszechstronne jak frezarka. Wraz z nowym modelem M3612DA, HiKOKI przenosi go teraz na wyższy poziom: producent prezentuje na rynku pierwszą na świecie bezprzewodową frezarkę górnowrzecionową z 12-milimetrowym uchwytem zaciskowym.

Frezarki górnowrzecionowe należą do najpopularniejszych elektronarzędzi w obróbce drewna. Z prostego powodu: są bardzo wszechstronne. Dzięki innowacjom HiKOKI użytkownicy mogą teraz korzystać z narzędzia jeszcze bardziej elastycznie. Ta frezarka akumulatorowa posiada tyle samo mocy, co w porównywalne narzędzia przewodowe. Lekka i kompaktowa budowa otwiera zupełnie nowe możliwości elastycznej pracy dla stolarzy oraz różnego rodzaju monterów konstrukcji drewnianych. Frezowanie, cięcie, przycinanie obrzeży są teraz możliwe również poza warsztatem.

Dużo mocy

Frezarka bezprzewodowa jest częścią rodziny multivolt HiKOKI. Bezszczotkowy silnik nie tylko zapewnia M3612DA moc niezbędną do wszystkich standardowych zastosowań, ale także sprawia, że ​​jest on niezwykle trwały i wymaga niewielkiej konserwacji. Dzięki mocy wejściowej 1500 W frezarka bezprzewodowa może pracować z różnymi materiałami, takimi jak różne rodzaje drewna, ale także materiały z litej powierzchni. Prędkość można łatwo regulować w zakresie od 11 000 do 25 000 obr./min, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać optymalną prędkość dla dowolnego materiału.

Pracuj precyzyjnie i czysto

Głębokość frezowania do 50 mm można ustawić co do milimetra dzięki precyzyjnej skali i łatwo dostępnej dźwigni blokującej w M3612DA. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty gwarantują użytkownikowi optymalną manewrowość. Aby zapewnić czystą i bezpieczną pracę, solidne elektronarzędzie można łatwo podłączyć do odkurzacza dzięki adapterowi do odsysania pyłu.

M3612DA jest już dostępny w sklepach w wersji zarówno z akumulatorami jak i w wersji „body” czyli bez akumulatora i ładowarki.

Dane techniczne:

Bezprzewodowa frezarka M3612DA

Napięcie 36 V

Głębokość frezowania 50 mm

Średnica tulei Ø 6mm, 8mm, 12mm

Wydajność ok. 1500 W

Prędkość bez obciążenia (regulowana) 11 000 do 25 000 obr/min

Waga (akumulatorem) 3,8 kg

Wymiary (z baterią – dł. x wys. x szer.) 148 x 280 x 275 mm

Zakres dostawy:

Tuleje zaciskowe 8mm, 12mm

Tuleja redukcyjna 12 na 6 mm

Klucz

Zestaw adapterów do odsysania pyłu

Prowadnica równoległa

Walizka HSC IV

2 x akumulator BSL36A18 36V (2,5 Ah) / 18V (5,0 Ah), 1 ładowarka UC18YSL3

Tagi: