Wydarzenia

Przemysł ery cyfrowej – Targi ITM INDUSTRY EUROPE 31.08-03.09.2021 Poznań

ITM INDUSTRY EUROPE to bez wątpienia jedne z największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w tej części Europy. Prezentują światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. 

Najbliższa edycja odbędzie się 31.08-3.09.2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targów druku i skanu 3D, Subcontracting oraz Forum Odlewniczego Focast. Odbywająca się w tym roku edycja w formie stacjonarnej wzbogacona będzie o internetową platformę spotkań.

O targach

ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia i instytucje branży przemysłowej. 

Na Zwiedzających z pewnością czekać będą światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali. Godne uwagi z pewnością będą nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera. To wszystko bez wątpienia sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów, poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Wystawcy

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach.

Dlaczego warto wziąć udział w tagach ITM INDUSRTY EUROPE?

Na ITM INDUSTRY EUROPE: 

  • Zobaczysz ekspozycje nowości rynkowych i widowiskowe prezentacje.
  • Weźmiesz udział w bezpłatnych szkoleniach i konferencjach.
  • Dowiesz się jak rozwijać swoją firmę w duchu „smart”.

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży. Dodatkowo maszyny, które będą przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

W związku z tym, ekspozycja podzielona na salony tematyczne pozwala poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu:

  • Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia),
  • Surfex (obróbka powierzchni),
  • Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy),
  • Welding (spawalnictwo).
  • Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych).

Internetowa Platforma Spotkań

Nowością podczas edycji ITM INDUSTRY EUROPE 2021 będzie Internetowa platforma spotkań. Jej zadaniem będzie poszerzenie tradycyjnej oferty targów, umożliwiając Uczestnikom poznanie kontrahentów z całego świata za pośrednictwem narzędzia online. Na zakończenie warto dodać, że ekspozycji towarzyszyć będzie nie tylko ciekawy program, ale także nowa formuła łącząca tradycyjne targi z koncepcją wirtualnych spotkań.

Targi ITM Polska 2018

Szczegółowa zapowiedź wydarzenia, program wydarzeń oraz informacje dla wystawców i zwiedzających znajdują się na stronie internetowej Organizatora pod adresem: https://www.itm-europe.pl/pl/