Redakcja Narzędzioholików

Regularnie tworzy felietony, opiniotwórcze teksty, porady i recenzje narzędzi

Redakcja zbudowała w sieci miejsce, które skupia olbrzymią społeczność pasjonatów narzędzi do profesjonalnych i amatorskich zastosowań.

Jakub Gosk, Redaktor naczelny

Twórca niebanalnej przestrzeni przyjaznej biznesowi branży budowlanej. Organizator licznych wydarzeń targowych. Pomysłodawca portali Narzedzioholicy.pl oraz LigaMistrzowOperatorow.com. Uparty ignorant co do stwierdzenia „NIEDASIĘ”. Kierujący się mottem „Rób tylko to w co wierzysz”. Janusz niezłomny – fan reprezentacji Polski, kucharz amator, automaniak i gadżeciarz.

Zobacz teksty Kuby na Narzedzioholicy.pl

Kontakt kuba@narzedzioholicy.pl

Jacek Boborycki

Zastępca redaktora naczelnego

Milion pomysłów na minutę – to nie tylko nazwa jego kanału, to jego możliwie najkrótsza charakterystyka. Zawodowo od wielu lat związany z informatyką i elektroniką. Ale po pracy chodzące ADHD – youtuber, vloger, eksploatator, miłośnik narzędzi i gadżetów. Od szesnastego roku życia związany z dziennikarstwem – publikował materiały w wielu tytułach. Testami narzędzi zajmuje się od prawie dziesięciu lat, łączy to z poznawaniem zarówno nowoczesnych technik budowlanych i stolarskich, jak i z zamiłowaniem do technik klasycznych takich jak witraż czy pozłotnictwo. Kolekcjoner narzędzi i rękodzieła. Prowadzi warsztaty z DIY i upcyklingu. Kierujący się w życiu zasadą: – życie to przygoda którą ciężko przeżyć siedząc na kanapie.

Zobacz teksty Jacka na Narzedzioholicy.pl

Łukasz Lewczuk

Związany z branżą narzędziową od 2003 roku. Niezależny publicysta, autor setek tekstów dla magazynów z wielu branży technicznych. Wielbiciel podróży po śródziemnomorskim południu Europy i producent własnej muzyki elektronicznej, dziś dostępnej na wielu kanałach serwisu YouTube. Kocha literaturę, fotografię i motoryzację. Łączy zainteresowania humanistyczne z pasją do technologii we wszelkich jej przejawach.

Zobacz teksty Łukasza na Narzedzioholicy.pl

Tomasz Sadowski

W branży remontowo budowlanej od 2007r, własna działalność od 2013r. Specjalizacja w wykończeniach wnętrz. Realista z lekką nutą optymisty. W pracy dążący do perfekcjonizmu. Po każdym wykonanym zleceniu stwierdzam że można było zrobić to lepiej. Po pracy lubię zrelaksować się przy muzyce o ile dzieci pozwolą.

Zobacz teksty Tomasza na Narzedzioholicy.pl

Mateusz „Młody Stolarz”

Adept sztuki stolarskiej, który od trzynastego roku życia fascynuje się tą dziedziną. Na co dzień uczeń liceum. Tworzy wszelkiego typu meble drewniane takie jak: stoliki, łóżka, biurka, szafy, stoły, komody itp. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Ciekawy nowych technik i sposobów obróbki drewna. Aktywnie działa w mediach społecznościowych pod pseudonimem „Młody Stolarz”.

Zobacz teksty Mateusza na Narzedzioholicy.pl

Mariusz Płoński

Cześć jestem Mariusz i może nie uwierzysz ale jestem stolarzem. Uwielbiam kreatywne i nieszablonowe projekty. Niektórzy mnie cenią za pracę a inni za poczucie humoru. Problem jest w tym, że ja nigdy nie żartuję 😅 Tworzę swoją markę o nazwie WarsztART. Za 3 lata będę mieć równo 10 lat doświadczenia w zawodzie.

Zobacz teksty Mariusza na Narzedzioholicy.pl

Bartek

Moja przygodę ze stolarstwem i narzędziami rozpocząłem w wieku 12 lat. Obecnie uczę się w liceum, a w wolnych chwilach oddaję się pasji, jaką jest stolarstwo. Wykonuję meble drewniane, staram się by były jak najbardziej nowoczesne i przyjazne dla oka. Prowadzę też swój kanał na YouTube o nazwie „Stolarz Baaartek”

Zobacz teksty Bartka na Narzedzioholicy.pl

Konrad Kula

Cześć. W zasadzie całe moje życie kręci się wokół komputerów i samochodów. Komputery „rozbrajałem” od dziecka- od pierwszego małego Atari poprzez duże Atari po Pecety. Do dziś bardziej fascynuje mnie hardware niż software , również zawodowo pozostałem przy IT. Auta traktuje hobbistycznie. Zakochany jestem w jednej niegdyś szwedzkiej teraz chińskiej marce. Mam ponad 200 egzemplarzy autek tej marki w skali od 1:87 do 1:1 Ale nie tylko jeżdżenie- również rozkręcanie i mechanikowanie mnie kręci. W wolnych chwilach „dłubie” w moich i znajomych autach. Sprawia mi też satysfakcje zrobienie czegoś samemu w domu i wokół- czasem wykonam jakiś mebel, coś odmaluje odrestauruje czy zbuduje. Aaaa no i mam jeszcze jeden nałóg- słodycze..

Zobacz teksty Konrada na Narzedzioholicy.pl

Agata, aka Bożena

Zosia samosia, pomysłowy Dobromir, pani inżynier (nieważne jakiej dziedziny) i domorosły mechanik w jednym. Techniczna dusza artystyczna, która przy realizacji nieszablonowych pomysłów zamiast „po co to robić?” myśli „czemu nie!?” Niedawno zdiagnozowana narzędzioholiczka.

Zobacz teksty Bożeny na Narzedzioholicy.pl

Mateusz Wudecki

Mysłowice to nie tylko miasto Artura Rojka. To również miejsce narodzin i urzędowania Mateusza Wudeckiego. „Wudziu” – bo tak nazywają go znajomi, „Na Warsztacie”, bo właśnie w nim spędza większość swojego czasu. Czyli suma sumarum: „Wudziu Na Warsztacie” – oczywiście własnoręcznie wybudowanym!

Chodzący umysł ścisły z zapędami technicznymi – a może odwrotnie…? Od najmłodszych lat patrząc na tatę i dziadka stawiał swoje pierwsze kroki w świecie narzędzi zbierając każdego ciekawego przydasia. Czyli w sumie Narzędzioholik z dziada pradziada. Zakochany w frezarkach CNC, bawi się również drukarką 3D ,a i laser do grawerowania nie jest mu obcy. Nie pogardzi zabawą w stolarza podczas łączenia nowych technologii z drewnem.

Pełen pozytywnej energii młody człowiek, który z entuzjazmem podejmie się realizacji każdego pomysłu, który się komuś w głowie zalęgnie.

Zobacz teksty Mateusza na Narzedzioholicy.pl

Aneta Sala, Dział wydarzeń

Lubię ludzi. Lubię internet. Lubię ogród.

Zobacz teksty Anety na Narzedzioholicy.pl

Dołącz do nas!