Redakcja Narzędzioholików

Regularnie tworzy felietony, opiniotwórcze teksty, porady
i recenzje narzędzi

Redakcja zbudowała w sieci miejsce, które skupia olbrzymią społeczność pasjonatów narzędzi
do profesjonalnych i amatorskich zastosowań.

Jakub Gosk, Redaktor naczelny portalu narzedzioholicy.pl

Jestem – więc kreuję. Tak w skrócie można o nim powiedzieć. Organizator i pomysłodawca pionierskich wydarzeń branżowych, doświadczony w zakresie marketingu. Twórca cyfrowego contentu, kochający budować wartościowe relacje sprzedażowe. Założyciel i pomysłodawca portali narzedzioholicy.pl, ligamistrzowopertatorow.com oraz kwartalnika the TOOLS. Z wykształcenia radca prawny a prywatnie olsztynianin, miłośnik sportów wszelakich, motoryzacji, gotowania, lego i dobrej muzyki na żywo.

Zobacz teksty Kuby na Narzedzioholicy.pl

Kontakt kuba@narzedzioholicy.pl

Radoslaw Bednarek, Redaktor

Wieczny optymista, wizjoner, perfekcjonista, pasjonat w wielu dziedzinach technicznych. Uwielbia wyzwania, które dla wielu wydają się nierealne do realizacji. Z wykształcenia mechanik precyzyjny, twórca wielu innowacyjnych konstrukcji technicznych z zakresu urządzeń medycznych, budowy maszyn, tarcia. Z zamiłowania informatyk, elektronik, nie boi się również prac wykończeniowych, budownictwa oraz tworzenia w drewnie. Lubi łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Od ponad 20 lat prowadzi dwie firmy, zatrudniające ponad 200 osób: produkcyjną w zakresie obróbki metali i handlową – sprzedaż profesjonalnych narzędzi dla wielu branż. Ponad 13 lat pracował na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Mechanicznym, obejmując stanowiska laboranta, asystenta, adiunkta. Często prawa ręka Profesora. Prowadzi grupę na FB Świat drewna, w której ma aktualnie ponad 115 tysięcy Uczestników. Prywatnie mąż i ojciec 2 nastoletnich chłopców. Uwielbia podróże, ale takie z dreszczykiem emocji. Jazda na rowerze, spacery, narty to jego odskocznia od wielu zagadnień, które próbuje realizować jednocześnie.

Zobacz teksty Radka na Narzedzioholicy.pl

Kontakt radek@narzedzioholicy.pl

Karolina Matysiak-Rakoczy

z wykształcenia inżynier budownictwa, od kilku lat prowadzi autorski portal budowlany domszytynamiare.pl. Urodzona optymistka z głową pełną pomysłów i pozytywnych wibracji.

Zobacz teksty Karoliny na Narzedzioholicy.pl

Kontakt karolina@narzedzioholicy.pl

Jacek Boborycki

Milion pomysłów na minutę – to nie tylko nazwa jego kanału, to jego możliwie najkrótsza charakterystyka. Zawodowo od wielu lat związany z informatyką i elektroniką. Ale po pracy chodzące ADHD – youtuber, vloger, eksploatator, miłośnik narzędzi i gadżetów. Od szesnastego roku życia związany z dziennikarstwem – publikował materiały w wielu tytułach. Testami narzędzi zajmuje się od prawie dziesięciu lat, łączy to z poznawaniem zarówno nowoczesnych technik budowlanych i stolarskich, jak i z zamiłowaniem do technik klasycznych takich jak witraż czy pozłotnictwo. Kolekcjoner narzędzi i rękodzieła. Prowadzi warsztaty z DIY i upcyklingu. Kierujący się w życiu zasadą: – życie to przygoda którą ciężko przeżyć siedząc na kanapie.

Zobacz teksty Jacka na Narzedzioholicy.pl

Łukasz Lewczuk

Związany z branżą narzędziową od 2003 roku. Niezależny publicysta, autor setek tekstów dla magazynów z wielu branży technicznych. Wielbiciel podróży po śródziemnomorskim południu Europy i producent własnej muzyki elektronicznej, dziś dostępnej na wielu kanałach serwisu YouTube. Kocha literaturę, fotografię i motoryzację. Łączy zainteresowania humanistyczne z pasją do technologii we wszelkich jej przejawach

Zobacz teksty Łukasza na Narzedzioholicy.pl

Grzegorz Gofryk alias Tech

Absolwent Wydziału budowlanego politechniki, kierunek Konstrukcje budowlane i inżynierskie. 25 lat doświadczenia w branży narzędziowej. Wspierał marketingowo wiele wiodących marek. Narzędzia i elektronarzędzia zna oraz używa. Ale to przy komputerze lubi pracować najbardziej. Świetny w przesiewaniu danych, szybko myśli, mówi jeszcze szybciej.

Zobacz teksty Grzegorza na Narzedzioholicy.pl

Paweł Kosiński

Od 18 lat w branży eventowej; osobnik posiadający ogromne doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Mikrofonem włada równie dobrze co Thor swoim hammerem. Specjalista od imprez firmowych, sportowych, oficjalnych lub tematycznych. Od wielu lat prowadzący wydarzenia dla firm/instytucji z branży budowlanej m.in. podczas targów Budma, Instalacje i innych. Prywatnie – złota rączka w swoim domu, nieobca mu wkrętarka, młotek, szlifierka kątowa, wałek malarski a także klucze nasadowe. Prędzej spojrzy na dźwig samojezdny, niż na nowe Lamborghini. Do tego fan rallycrosu oraz sportu. Od niedawna głos wydarzeń Narzędzioholików

Zobacz teksty Pawła na Narzedzioholicy.pl

Damian Śmigielski

Patrząc z perspektywy czasu, urodzony mechanik. W dzieciństwie każda zabawka mechaniczna była rozkładana na atomy. Niestety dopiero kilka lat później udało się ten proces odwracać i przywracać zabawki do stanu używalności. Po zabawkach przyszedł czas na rowery, samochody, motocykle… Absolwent technikum mechanicznego w klasie o profilu lotniczym, który podjął decyzję, że zostanie architektem. Po ukończeniu Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej okazało się, że stara miłość nie rdzewieje i nie odchodzi. Praca mechanika lotniczego jest jednak najlepszą pracą na świecie. I tak trwa to do dzisiaj…

Zobacz teksty Damiana na Narzedzioholicy.pl

Mariusz Płoński

Cześć jestem Mariusz i może nie uwierzysz ale jestem stolarzem. Uwielbiam kreatywne i nieszablonowe projekty. Niektórzy mnie cenią za pracę a inni za poczucie humoru. Problem jest w tym, że ja nigdy nie żartuję 😅 Tworzę swoją markę o nazwie WarsztART. Za 3 lata będę mieć równo 10 lat doświadczenia w zawodzie.

Zobacz teksty Mariusza na Narzedzioholicy.pl

Tomek Bieńczyk

Cześć jestem Tomek, pasjonuje się ogrodami, jestem też miłośnikiem kultury Japonii. Dużo czasu spędzam w swoim ogrodzie, który ciągle udoskonalam, a praca w nim pozwala mi na zachowanie zdrowego stylu życia , który staram się prowadzić. Pomagam innym od podstaw „zbudować” ich ogród, który po czasie stanie się „strefą relaksu”. Po pracy zdecydowanie piłka nożna, w którą lubię grać, ale też oglądać, lubię też długie maratony filmowe z żoną.

Zobacz teksty Tomka na Narzedzioholicy.pl

Tomasz Sadowski

W branży remontowo budowlanej od 2007r, własna działalność od 2013r. Specjalizacja w wykończeniach wnętrz. Realista z lekką nutą optymisty. W pracy dążący do perfekcjonizmu. Po każdym wykonanym zleceniu stwierdzam że można było zrobić to lepiej. Po pracy lubię zrelaksować się przy muzyce o ile dzieci pozwolą.

Zobacz teksty Tomasza na Narzedzioholicy.pl

Mateusz Ignacak

Adept sztuki stolarskiej, który od trzynastego roku życia fascynuje się tą dziedziną. Na co dzień uczeń liceum. Tworzy wszelkiego typu meble drewniane takie jak: stoliki, łóżka, biurka, szafy, stoły, komody itp. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Ciekawy nowych technik i sposobów obróbki drewna. Aktywnie działa w mediach społecznościowych pod pseudonimem „Młody Stolarz”.

Zobacz teksty Mateusza na Narzedzioholicy.pl

Bartek Bogusz

Moja przygodę ze stolarstwem i narzędziami rozpocząłem w wieku 12 lat. Obecnie uczę się w liceum, a w wolnych chwilach oddaję się pasji, jaką jest stolarstwo. Wykonuję meble drewniane, staram się by były jak najbardziej nowoczesne i przyjazne dla oka. Prowadzę też swój kanał na YouTube o nazwie “Stolarz Baaartek”

Zobacz teksty Bartka na Narzedzioholicy.pl

Konrad Kula

Cześć. W zasadzie całe moje życie kręci się wokół komputerów i samochodów. Komputery „rozbrajałem” od dziecka- od pierwszego małego Atari poprzez duże Atari po Pecety. Do dziś bardziej fascynuje mnie hardware niż software , również zawodowo pozostałem przy IT. Auta traktuje hobbistycznie. Zakochany jestem w jednej niegdyś szwedzkiej teraz chińskiej marce. Mam ponad 200 egzemplarzy autek tej marki w skali od 1:87 do 1:1 Ale nie tylko jeżdżenie- również rozkręcanie i mechanikowanie mnie kręci. W wolnych chwilach „dłubie” w moich i znajomych autach. Sprawia mi też satysfakcje zrobienie czegoś samemu w domu i wokół- czasem wykonam jakiś mebel, coś odmaluje odrestauruje czy zbuduje. Aaaa no i mam jeszcze jeden nałóg- słodycze..

Zobacz teksty Konrada na Narzedzioholicy.pl

Mateusz Wudecki

Mysłowice to nie tylko miasto Artura Rojka. To również miejsce narodzin i urzędowania Mateusza Wudeckiego. “Wudziu” – bo tak nazywają go znajomi, “Na Warsztacie”, bo właśnie w nim spędza większość swojego czasu. Czyli suma sumarum: “Wudziu Na Warsztacie” – oczywiście własnoręcznie wybudowanym!

Chodzący umysł ścisły z zapędami technicznymi – a może odwrotnie…? Od najmłodszych lat patrząc na tatę i dziadka stawiał swoje pierwsze kroki w świecie narzędzi zbierając każdego ciekawego przydasia. Czyli w sumie Narzędzioholik z dziada pradziada. Zakochany w frezarkach CNC, bawi się również drukarką 3D ,a i laser do grawerowania nie jest mu obcy. Nie pogardzi zabawą w stolarza podczas łączenia nowych technologii z drewnem.

Pełen pozytywnej energii młody człowiek, który z entuzjazmem podejmie się realizacji każdego pomysłu, który się komuś w głowie zalęgnie.

Zobacz teksty Mateusza na Narzedzioholicy.pl

Dołącz do nas!