Kistenberg

Składany wózek na kółkach CART T KCT4040

Poruszając się wewnątrz asortymentu marki Kistenberg myślimy głównie o skrzynkach narzędziowych i organizerach. To właśnie te produkty stały się na tyle popularne i rozpoznawalne że często zapominamy o innych nie mniej funkcjonalnych produktach tej marki. Jednym z nich na który na pewno warto zwrócić uwagę jest CART T – oznaczony przez producenta numerem katalogowym KCT4040. Jest to bardzo uniwersalny składany wózek na kołach. I chociaż łatwo go przypisać do jednej tylko kategorii – rozwiązań warsztatowych – to według mnie ma on ogrom innych zastosowań.

Skupiając się chwilę na samym produkcie – mówimy o składanym wózku o wymiarach po rozłożeniu 39,6 cm x 37 cm x 96 cm. Co daje nam całkiem rozsądny gabaryt roboczy i umożliwia transport naprawdę wielu rzeczy. Wyposażony jest w teleskopową, składaną aluminiową rączkę. Jego ładowność wynosi 25 kg a całość dopełniają bieżnikowane koła z elastomeru. Po złożeniu jest praktycznie płaski i nie zajmuje dużo miejsca, dlatego można go swobodnie wrzucić w każde auto niezależnie czy jedziemy na zakupy czy do pracy.

Wózek doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie zestawu roboczego, pozwalając zabrać z auta wszystkie zakupy które zrobiliśmy na kolejną robotę. Wszystkie kształtki do hydrauliki czy inne drobiazgi które zawsze ciężko było zabrać ręcznie i wymagały organizacji w wielu torbach lub dopychania w puste przestrzenie w naszym zestawie skrzyń narzędziowych teraz możemy zabrać jednym transportem. I co tu dużo mówić, jednak wygląda to o niebo bardziej profesjonalnie kiedy wjeżdżamy z naszym zaopatrzeniem niż kiedy niesiemy to ręcznie lub w jednorazowych reklamówkach o które zresztą coraz ciężej.

Organizacja tego w ten sposób przyśpieszy też pracę bo wszystkie potrzebne rzeczy mamy w jednym miejscu i nie musimy ich szukać po skrzyniach. Ja skupiłem się tylko na zakupach a ile jest takich rzeczy które musimy nosić dodatkowo ze sobą bo nie mieszczą się nam w naszym systemie skrzyniowym – chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę że skrzynki to jedno ale zawsze coś nosimy dodatkowo. Praca to jedno ale pomyślcie w jak wielu innych codziennych czy hobbystycznych sytuacjach jesteście w stanie wykorzystać ten bardzo ciekawy produkt.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: