Polecamy

Skrzynka albo organizer nie spełnia oczekiwań?

Zdarza się, że nawet najbardziej rozbudowana w funkcje walizka narzędziowa albo organizer, nie jest w stanie wypełnić funkcji, której od niego oczekujemy. Nasze urządzenie jest w nieregularnym kształcie a standardowe prostopadłościenne przestrzenie nie dają wystarczającej ochrony. I tutaj z pomocą przychodzą wkłady piankowe. 

Marka Kistenberg ma w swojej ofercie takie pianki w trzech rozmiarach i dwóch grubościach. Największy w ofercie wkład typu FOAM, o wymiarach 475x285mm, identyfikowany jest kodem KFI553. Pasuje do wnętrza organizerów KXBB5540B/S serii X BLOCK BRIDGE oraz do organizerów serii MSX: KMX55408B/S i KMX554015B/S. Pozwala to na łatwe i bezproblemowe dopasowanie wkładu do tych konkretnych organizerów, co zapewnia doskonałą kompatybilność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz organizera.

Wkład piankowy FOAM KFI452 przeznaczony do organizerów C BLOCK BRIDGE: KCBB4540B/S; CMX KCX45408B/S; KCX454015B/S

Oczywiście wkłady KFI553 nie ograniczają nas tylko do organizerów z firmy Prosperplast. Z powodzeniem mogą być użyte w walizkach innych producentów a ewentualne różnice w wymiarach łatwo można dopasować, docinając ostrym nożem. Tak, nożem. Ponieważ cały proces dopasowania wkładu do naszego urządzenia, polega na odrysowaniu konturu zewnętrznego markerem i wycięcia nożem wg tej linii.

Ta trzywarstwowa pianka o grubości 30 mm stanowi również solidną ochronę dla delikatniejszego sprzętu, np. dronów lub produktów szklanych. Dzięki odpowiedniej grubości, wkład zapewnia amortyzację i ochronę przed uszkodzeniami podczas transportu. Trzywarstwowa konstrukcja może również umożliwiać łatwiejszą organizację drobniejszych narzędzi, oddzielając je i zapobiegając ich stłuczkom lub zarysowaniom. A najważniejsze, że nic się nie przesuwa i nie grzechocze. 

Wkład piankowy FOAM KFI452  zastosowany w organizerze C BLOCK COOL GREY 4C BRIDGE

Wkład piankowy FOAM KFI403 zastosowany w organizerze MSX 25 KMX402515S

Zapewnienie bezpieczeństwa w transportowaniu naszego sprzętu jest kluczowym aspektem wkładów piankowych Kistenberg. To właśnie dzięki możliwości swobodnego dopasowania kształtu wyciętego w piance, Twoje narzędzia mogą być pewnie trzymane na swoim miejscu, nawet podczas ruchu czy wstrząsów. Taka ochrona minimalizuje ryzyko uszkodzenia przechowywanego urządzenia i pozwala na bezpieczny transport. I jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują skutecznego systemu przechowywania narzędzi w profesjonalny i bezpieczny sposób.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: