Pro

SMART SERVICE z ROOKS

To niemożliwe! Wszystko było w porządku, ten samochód został naprawiony i był w pełni sprawny. Nie wiem, dlaczego zawsze mnie to spotyka? Podczas wydawania samochodu coś zawsze się zepsuje. Brzmi znajomo?


Wiele podobnych sytuacji trafia się codziennie w wielu renomowanych warsztatach, które z powodzeniem od lat naprawiają ukochane samochody swoich klientów. Strategie wyjścia z sytuacji obronną ręką są bardzo różne, profesjonalne, przemyślane, spontaniczne, skuteczne lub czasami zabawne. Co zrobić, aby Twój warsztat wybronił się z godnością w takich sytuacjach? Poznaj jedną z najskuteczniejszych strategii, które sprawią że Twój klient przyprowadzi do Ciebie swoich kumpli i ich ukochane samochody.
SMART SERVICE tak nazywa się lekarstwo, które najprościej można scharakteryzować w następujący sposób. Jest to szybkie i umiejętne zaradzenie sytuacji za pomocą doskonale dobranych, mobilnych narzędzi, które umożliwią szybką i skuteczną naprawę oraz często dodatkową sprzedaż.


Pierwszym z nich jest booster, czyli urządzenie rozruchowe zdolne wrócić do życia samochody z rozładowanym akumulatorem, lecz sprawną instalacją elektryczną. Sporo takich znajduje się na każdym przy salonowym placu sprzedaży aut używanych. Sprzedawca proponuje klientowi samochód, opowiada o nim cuda, klient decyduje się na zakup, więc idą na jazdę próbną. Następuje próba uruchomienia samochodu i cisza. Silnik nawet nie zakręcił. Zgodnie ze strategią SMART SERVICE sprzedawca z uśmiechem na twarzy wyciąga booster ROOKS o numerze OK-03.0013, który ma aż 900A prądu rozruchu z i pojemność 20 000 mAh. Podłącza booster do akumulatora i uruchamia samochód. Prawda jak ten silnik ładnie pracuje!

Zdecydowany klient kupuje samochód, ale z boosterem ROOKS.


Następna sytuacja: odbiór samochodu po serwisie olejowym. Standard. Jednak klient zwraca uwagę, że lampa nie świeci, a świeciła. Tak się składa, że w tym samochodzie wymiana żarówki do jazdy dziennej nie jest najłatwiejsza i jest długotrwała. Jednak zgodnie z ideą SMART SERVICE nasz specjalista wyposażony w sprawny i poręczny zestaw narzędzi ROOKS o numerze OK-01.0028 bez najmniejszego oporu przystępuje do szybkiej wymiany. Małe i ultra mocne narzędzia ROOKS umożliwiają pracę w miejscach z niemal zerowym dostępem. Ta żarówka jest wkręcana za pomocą klucza TORX T40, który jest na wyposażeniu zestawu. Mocna grzechotka z adapterem, przedłużką umożliwia sprawną wymianę uszkodzonego elementu. Adapter w tym zestawie narzędziowym ROOKS ma ciekawą konstrukcję, która jednocześnie służy do pracy z nasadkami oraz bitami. Przesuwna tuleja mocująca pozwala na szybką zmianę funkcji adaptera. Małe narzędzie też może być SMART.


Następny przykład, kolej na bardziej nieoczywiste urządzenie, które ratuje specjalistów w nieoczekiwanych sytuacjach. Jest ro odkurzacz ROOKS WET&DRY do pracy na mokro i na sucho. Często zdarza się odstawić na parking auto w oczekiwaniu na odbiór przez klienta, auto z uchylonym oknem. Jednak przewietrzenie samochodu może zakończyć się jego zalaniem podczas nagłej zmiany pogody. Klient odbiera samochód a siedzenie i dywanik są zalane wodą. Zdarzyła się trudna sytuacja. Jednak wystarczy błyskawiczne sprzątnąć samochód i wyssać wodę za pomocą specjalistycznego odkurzacza i mamy zadowolonego klienta. Odkurzacz ROOKS ma jedną z najdłuższych rur ssących na rynku (3 m), co pozwala na sprzątnięcie całego wnętrza, bez biegania z odkurzaczem dookoła samochodu. Dodatkowo ogromna siła ssania 18 Kpa i system pracy na mokro powoduje, że jest to urządzenie sprawne i wielozadaniowe. Może z łatwością wyssać wodę z siedzeń i wyciągnąć ją z dywaników, poradzi sonie z zalanym bagażnikiem a co najważniejsze doskonale wysprząta samochód. Odkurzacz ROOKS o numerze OK-03.4100 posiada w standardzie filtr HEPA, filtr do pracy z wodą oraz komplet worków papierowych i wyróżniający go uniwersalny worek wielorazowy. Coraz częściej czyste auto, wyjeżdżające z serwisu, jest symbolem wysokiej jakości świadczonych w nim usług.


Cała oferta narzędzi marki ROOKS kierowana jest do profesjonalistów motoryzacyjnych i instalatorskich w różnych przestrzeniach ich działalności. Dwanaście grup produktowych ROOKS to odpowiednia paleta i arsenał w rękach mechanika do prowadzenia niemal wszystkich napraw i serwisów. Jednak niektóre z narzędzi są tak sprytnie skonstruowane, że w stu procentach wpisują się w strategię SMART SERVICE. Narzędzia te są nowoczesne i posiadają wysoką jakość. Bardzo często są to narzędzia produkowane w Europie, która dostarcza do marki ROOKS aż 40% jej oferty i większość z nich charakteryzuje się wysoką innowacyjnością i nowoczesnymi technologiami.

Tagi: