Pro

Spodnie stretch 6590 ze zintegrowanymi i certyfikowanymi nakolannikami od Snickers Workwear

Przedstawiamy pierwsze na świecie spodnie stretch 6590 ze zintegrowanymi i certyfikowanymi nakolannikami od Snickers Workwear, będące rewolucyjnym produktem, jakiego nigdy wcześniej nie było w branży.

Od momentu wynalezienia worków kieszeniowych po zastosowanie materiałów stretch w odzieży roboczej, Snickers Workwear zawsze wyprzedzał konkurencję, opracowując innowacje w zakresie środków ochrony indywidualnej. Wprowadzając na rynek pierwsze na świecie, zintegrowane, certyfikowane nakolanniki, szwedzka marka odzieży roboczej po raz kolejny udowadnia swoje zaangażowanie w to, co nazywa “Inventing workwear”.

Nakolanniki Capsulized™ są wbudowane w nogawki wysokiej jakości, dopasowanych spodni strech, które zapewniają użytkownikowi zarówno certyfikowaną ochronę kolan, jak i niezrównaną swobodę ruchów. Nakolanniki Capsulized™ są wykonane z lekkiego, wytrzymałego materiału, który pochłania i rozprasza wstrząsy oraz może być noszony przez cały dzień bez wywoływania uczucia dyskomfortu. Dzięki unikalnej, lekkiej i elastycznej konstrukcji nakolanników, ta trwała, niskoprofilowa ochrona przed uderzeniami jest na tyle wygodna, że spodnie nie dają wrażenia skrępowania, czy niewygody. 

“Postanowiliśmy rozwiązać powszechną frustrację wielu osób pracujących w branży budowlanej. Ciągle się przemieszczających, wstających i klękających” – wyjaśnia Nicole Rimér, dyrektor ds. innowacji w Snickers Workwear. “Teraz, dzięki naszym nakolannikom Capsulized™, osoby pracujące w branży budowlanej mogą cieszyć się pełną swobodą ruchów, a jednocześnie mieć zapewnioną ochronę kolan, której potrzebują. Podsumowując, ta funkcjonalna innowacja jest doskonałym przykładem tego, jak rozwijamy nasze produkty, a także całą branżę środków ochrony indywidualnej”, podsumowuje Rimér.

Niskoprofilowa, wygodna ochrona przed skutkami uderzeń

Zupełnie nowy produkt 6590 — spodnie AllroundWorks stretch z nakolannikami Capsulized™ i workami kieszeniowymi — powstał w wyniku trwającego trzy lata intensywnego procesu badawczo-rozwojowego. Produkt ten stanowi innowacyjne połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji odzieży sportowej z ugruntowaną wiedzą specjalistyczną firmy Snickers Workwear na temat odzieży roboczej. Spodnie 6590 staną się oczywistym wyborem dla profesjonalistów, którzy są w ciągłym ruchu oraz potrzebują funkcjonalności i trwałości zapewnianej przez zintegrowane ze spodniami certyfikowane nakolanniki.

Snickers Workwear oferuje profesjonalistom to, czego potrzebują, czyli trwałą i funkcjonalną odzież roboczą. Wykorzystują w tym celu inteligentne i przemyślane rozwiązania, ułatwiające użytkownikom ich odzieży sprawne wykonywanie pracy.

Tagi: