Nowość

Szybka i precyzyjna obróbka drewna dzięki nowym narzędziom Hikoki

Nowe sieciowe pilarki stołowe C10RJ i akumulatorowe Multi Volt C3610DRJ firmy HiKOKI oferują najlepsze parametry cięcia w swojej klasie.

HiKOKI rozszerzyło swoją ofertę narzędzi do obróbki drewna o modele C10RJ i C3610DRJ – dwie niezawodne i wydajne piły stołowe o średnicy tarczy 254 mm. Oba modele nadają się do cięcia bardzo dużych elementów drewnianych, ponieważ ich rozkładane wsporniki rozciągają się do 880 milimetrów w prawo i do 440 milimetrów w lewo, dając wciąż bardzo mocne wsparcie ciętego materiału. Oferując maksymalną głębokość cięcia 79 milimetrów przy 90 stopniach i 57 milimetrów przy 45-stopniowej regulacji ogranicznika kątowego, te dwie piły stołowe są również idealnym rozwiązaniem do cięcia grubego materiału. Model C10RJ jest wyposażony w silnik o mocy 1500 W, który umożliwia użytkownikom szybką i precyzyjną obróbkę nawet dębu i innych twardych gatunków drewna. Dzięki wysoce wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, piła stołowa C3610DRJ ma podobną wydajność cięcia jak sieciowe pilarki stołowe AC, co czyni ją bezprzewodową piłą stołową o największej wydajności cięcia na rynku. Stolarze i pracownicy budowlani mogą korzystać zarówno z modelu C10RJ, jak i C3610DRJ w wielu obszarach zastosowań – na przykład podczas cięcia poprzecznego listew przypodłogowych i kantówek lub wykonywania cięć wzdłużnych w panelach podłogowych i listwach montażowych.

Wysoce wydajne.

Pilarka stołowa Multi Volt C3610DRJ łączy elastyczność piły akumulatorowej z mocą rozwiązania przewodowego. Dzięki zasilaczowi AC/DC ET36A, który jest dostępny jako akcesorium opcjonalne, pilarka stołowa może być używana elastycznie na placu budowy na zasilaniu sieciowym do długotrwałej obróbki drewna. Używany z akumulatorem wielonapięciowym BSL36B18, model C3610DRJ radzi sobie z 97,5 metra liniowymi cięciami płyt wiórowych o grubości 12,7 milimetrów i 22,9 metra liniowymi cięciami w drewnie sosnowym o grubości 38 milimetrów. Oprócz ochrony przed przeciążeniem, która zatrzymuje piłę stołową w przypadku nadmiernego obciążenia, bezszczotkowy silnik chroni również użytkownika i narzędzie przed awariami, takimi jak przegrzanie i inne. Technologia silnika bezszczotkowego zapewnia również stałą wydajność, a tym samym stały postęp pracy nawet przy dużym obciążeniu.

Łatwe w obsłudze.

Wysoka wydajność ma kluczowe znaczenie przy długotrwałych pracach przy obróbce drewna. Dlatego piła stołowa C10RJ firmy HiKOKI jest wyposażona w hamulec elektryczny, który zatrzymuje silnik trzy sekundy po wyłączeniu urządzenia. Wbudowana funkcja miękkiego startu zapewnia płynny rozruch przy jednoczesnej redukcji hałasu, a tym samym minimalizuje ewentualne zmęczenie użytkownika. Między jednostkami roboczymi C10RJ można łatwo transportować i przechowywać dzięki składanym nogą i stojakowi na kółkach.

Pilarka stołowa C10RJ sieciowa

Obydwa modele dostępne są już w sieci dealerskiej Hikoki.

Specyfikacja

ModelC3610DRJ (Multi Volt)C10RJ (sieciowa)
Moc36 volt1 500 Watt
Obroty5000 obr/min4500 obr/min
Tarcza (średnica)254 mm
Max. gł. cięcia (90° / 45°)79 / 57 mm
Wymiary (Dł. x Szer. x H)915 x 765 x 375 mm895 x 760 x 520 mm
Waga29.5 kg (bez akumulatora)44 kg (ze stołem I kołami)
Akcesoria254 mm tarcza, wskaźnik kąta, osłona tarczy, zapadki zapobiegające odrzutowi, prowadnica równoległa, drążek dociskowy, klucze imbusowe.254 mm tarcza, wskaźnik kąta, osłona tarczy, zapadki zapobiegające odrzutowi, prowadnica równoległa, drążek dociskowy, klucze imbusowe, stolik z nogami i kołami do transportu

Więcej informacji na stronie: https://hikoki-narzedzia.pl/

Tagi: