Kistenberg

TAGER – czyli uniwersalny organizer dla każdego hobbysty

Dzisiaj na tapetę bierzemy bardzo ciekawą serię organizerów Kistenberg. Każdy kto chce naprawdę pracować w warsztacie czy w terenie powinien postawić na dobrą organizację.
O ile dość łatwo utrzymać porządek z elektronarzędziami – wystarczy chcieć zastosować odrobinę dyscypliny. To jeśli chodzi o drobne elementy to tu już nie jest tak prosto. 

Niezależnie od tego czy jesteś elektrykiem, stolarzem, wędkarzem, hobbystom czy wykonujesz jakikolwiek inny zawód związany z pracą twórczą, dochodzisz w pewnym momencie do ściany gdzie ilość drobnych elementów zaczyna Cię zasypywać z każdej strony. Odpowiednia organizacja naszej drobnicy to szybsza praca, bo nie tracimy bez sensu czasu na poszukiwania potrzebnych nam wkrętów czy innych tego typu elementów. Ilość dostępnych na rynku rozwiązań jest ogromna, ale tylko marka Kistenberg ma ich w swojej ofercie sporo w kilku seriach i wielu wariantach.

Jedna z tych serii zwraca szczególną uwagę – jest to seria TAGER, występująca w sześciu kształtach: TAGER 20, 25 oraz w 2 wariantach: 30, 40 i 60. Dzięki takiemu wyborowi omawiana seria umożliwia nam zorganizowanie się w skrojony na miarę naszych potrzeb sposób. 

Dużym atutem są dwie wysokości– wysokie i niskie. Dzięki takiemu asortymentowi jesteśmy w stanie w  pełni optymalnie posegregować różnego rodzaju drobne elementy. Oprócz tego dostępne są trzy warianty wypełnienia z kubełkami, z przegrodami oraz mieszane część kubełków, a część przegródek. 

Warto wspomnieć, że różnorodność wykazują także same pokrywy które występują w wariantach TAGER CARBO PLUS oraz TAGER. 

Całość jest wykonana bardzo solidnie a pokrywy organizerów są zrobione z polipropylenu lub odpornego na uderzenia poliwęglanu. Karbowania pokryw i stopek w korpusach powodują że możemy je bezpiecznie ułożyć na sobie zarówno w aucie jak i w warsztacie. 

To wszystko powoduje że tylko w tej jednej serii do wyboru mamy aż 36 możliwości! Porządne zapięcia, zawiasy i doskonale wykonane rączki przemawiają tylko na plus tego rozwiązania. Jeśli chcecie wreszcie opanować bałagan, który dopada w końcu każdego z nas to warto pochylić się nad produktami  serii TAGER, w którym każdy jest w stanie znaleźć i  zbudować zestaw spełniający jego wszystkie oczekiwania.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na: 

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: