Wydarzenia

TARGI DREMA już tuż tuż

Wielkimi krokami zbliżają się Targi Drema w Poznaniu. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branży drzewnej i meblarskiej z blisko 40-sto letnią tradycją. Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w Poznaniu w dniach 14-17 września 2021r. Impreza to świetna okazja do zapoznania się z nowinkami technologicznymi w branży, przetestowania narzędzi i zdobycia wielu nowych kontaktów.

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w kraju, lecz na całym świecie. Jak podają najnowsze dane instytucji targowych, Targi Drema zaliczane są do jednych z 5 najważniejszych eventów dla przemysłu drzewnego. . „Targi DREMA to najlepsze miejsce na wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń oraz przegląd aktualnych trendów i najnowszych technologii związanych z optymalizacją i organizacją produkcji w branży drzewnej i meblarskiej, dlatego bardzo się cieszę, że dołączam do Zespołu DREMY, który odpowiada za organizację jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie” – komentuje nowo mianowany Zastępca Dyrektora Targów DREMA- Mateusz Szymczak.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Drema?

Na zwiedzających czeka wiele atrakcji. Swoje wystawy prezentować będą topowi producenci maszyn, materiałów i komponentów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Planowane są ponadto specjalne strefy takie jak: DREMA Dzieciom, DREMA Tools, DREMA Hobby, DREMA Design, Innowacyjna Kuchnia, Tapicernia 4.0.

Warto wspomnieć również o:

-III Spotkaniu kobiet związanych z branżą meblarską

-VI Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim

Spotkajmy się !

Po raz pierwszy na targach Drema zagości nasz team! Wspólnie z portalem drewno.pl, marką Stanley i Snickers Workwear organizujemy strefę, gdzie po prostu będzie się sporo działo. Nie może tam Ciebie zabraknąć! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mnóstwo prezentacji, pokazów i warsztatów.

Oto nasz „rozkład jazdy”:

Strefa XXI wieku

W pierwszej strefie zwanej strefą XXI wieku będziemy prezentować dwie różne frezarki CNC wykonane według oryginalnych projektów polskich konstruktorów oraz dodatkowo jedną będziemy budować na żywo. Swoje prace i możliwości pokażą Mateusz – z kanału “Wudziu na warsztacie” oraz Paweł z teamu “Młody Stolarz”. Pokazy pracujących maszyn będzie można zobaczyć przez wszystkie cztery dni, natomiast budowę i uruchomienie nowego CNC we wtorek i środę.

Strefa stolarstwa tradycyjnego

Druga strefa to stolarstwo klasyczne i tu swoje własnoręcznie wykonane skrzynie i meble pokaże Paweł Dudziński – znany szerszemu gronu ze swoich filmów na kanale YouTube. Oprócz samej swojej twórczości, wśród której będą też wykonane przez niego instrumenty muzyczne – pokaże nam jak na nich grać oraz stworzy kilka ze swoich unikalnych prac na żywo. Pan Paweł będzie działał z nami przez pełne cztery dni.

Stolarnia na żywo

Trzecią – największą strefę tworzyć będzie Jacek z kanału “Milion pomysłów na minutę” oraz Mateusz znany jako “Młody Stolarz”, którzy wraz z ekipą portalu narzedzioholicy.pl będą przez cztery dni tworzyć na oczach odwiedzających stolik kawowy zupełnie od podstaw, czyli projekt od tarcicy do mebla…

Liczymy na waszą obecność!

Głównymi partnerami naszej strefy jest marka Stanley oraz portal drewno.pl. Ponadto wspiera nas Snickers Workwear.

Tagi: