Polecamy

Torby narzędziowe, które robią różnicę

www.torby-narzedziowe.pl to pierwszy w Polsce dealer marki Veto Pro Pac. Veto Pro Pac to producent toreb narzędziowych dla najbardziej wymagających. Charakteryzują się unikalnym designem, niespotykaną dotychczas ergonomią i funkcjonalnością, a także jakością, która nie ma sobie równych wśród innych produktów dostępnych na rynku, przez co czyni ją niedoścignionym liderem.

Veto Pro Pac jako jedyny producent toreb narzędziowych na wszystkie produkty udziela 5 lat bezwzględnej gwarancji. Cechą charakterystyczną Veto jest pionowe składowanie, dzięki czemu wszystkie narzędzia w torbie mają swoje miejsce, a to pozwala dużo lepiej organizować miejsce pracy, oszczędza czas na poszukiwanie „zaginionych” narzędzi na dnie tradycyjnych skrzynek narzędziowych.

Veto Pro Pac to jakość dotąd niespotykana na polskim rynku. Wszystkie torby wykonane są z nylonu przemysłowego, szyte ze sobą podwójnymi nylonowymi szwami, zabezpieczone od spodu 3mm techpolipropylenową podstawą, dzięki czemu nawet używając swoich narzędzi w wilgotnym środowisku, gdzie mamy do czynienia z wilgotnym podłożem, zapewniamy swoim narzędziom maksymalną ochronę.

Produkty Veto Pro Pac od 2002 roku są cenione na całym świecie przez: elektryków, monterów, automatyków, techników serwisowych, mechaników, hydraulików, cieśli szalunkowych, stolarzy, a nawet przydomowych majsterkowiczów. Veto Pro Pac, to marka, która nie ma sobie równych na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą : www.torby-narzedziowe.pl
Zapraszamy również na nasze fanpage na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: