Pro

Trzy modele, jedna nazwa: MULTIMASTER

Od września 2020 roku modele MultiTalent, MultiMaster oraz SuperCut będą znane pod nowymi nazwami: MULTIMASTER 300, 500 oraz 700. FEIN zapewni również 14 nowych kompletów akcesoriów do narzędzi.

MULTIMASTER został pierwszym na świecie multinarzędziem – wyprodukowanym właśnie przez FEIN w Niemczech. Wówczas (aż do dziś) stał się synonimem wysokiej jakości, trwałości oraz przystępnych rozwiązań. Obecnie FEIN oferuje 3 klasy multinarzędzi,
z czego wszystkie dostępne w dwóch wersjach – sieciowej oraz bezprzewodowej. Od września 2020 wszystkie trzy klasy będą współdzielić jedną, wspólną nazwę: MULTIMASTER. Numery 300, 500 oraz 700 przejrzyście odwzorowują podział na klasy mocy. Konsument dobierający narzędzie MULTIMASTER może wybierać spośród ponad 180 akcesoriów, bądź 14 oferowanych gotowych kompletów tak, by sprostały jego wymaganiom.

Wyprodukowane w Niemczech; FEIN wytwarza produkty z serii MULTIMASTER tylko i wyłącznie w swojej niemieckiej siedzibie w Schwäbisch Gmünd-Bargau. Podobnie jest w przypadku większości akcesoriów.

W 1967 FEIN stworzył  pierwsze oscylacyjne narzędzie i po dziś dzień – ponad 50 lat później nadal ułatwia ono pracę profesjonalistom z całego świata. Pierwotnie, narzędzie to służyło w sektorze medycznym jako piła do gipsów. Wkrótce potem stało się jasne, że  technologia ta idealnie pokrywa się z wymaganiami rzemieślników. Jej następcą był SuperCut – narzędzie przeznaczone do wycinania szyb z karoserii, następnie nadeszła szlifierka MultiMaster oraz model podstawowy – MultiTalent. Równocześnie FEIN powiększało swój asortyment akcesoriów, oferując szerszy zakres zastosowań.

Od swoich medycznych korzeni, do narzędzia wielofunkcyjnego dla profesjonalistów; w 1967 roku FEIN zgłosiło patent na oscylacyjną piłę z ostrzem umieszczonym pod kątem prostym – takie właśnie początki miało pierwsze narzędzie wielofunkcyjne. Ówcześnie piła ta była wykorzystywana przez ortopedów do usuwania gipsów usztywniających. Dzięki ruchom oscylacyjnym, skóra pacjenta pozostawała nienaruszona. Wszystkie dzisiejsze narzędzia, które ułatwiają pracę na wielu płaszczyznach wywodzą się właśnie od tego wynalazku.

Dotychczas FEIN promował trzy narzędzia wielofunkcyjne w trzech klasach wykonania, natomiast różne nazwy okazały się niejednokrotnie mylące dla konsumentów. W związku z tym, FEIN postanowił zweryfikować swoją dotychczasową strategię w zakresie nazewnictwa tych produktów. Poczynając od września 2020 roku, wszystkie 3 klasy będą znane pod zbiorową nazwą MULTIMASTER.

Klienci oczekują prostoty – stąd nasza reakcja. Odtąd klienci będą w stanie natychmiast rozpoznać, które narzędzie jest dla nich odpowiednie.

mówi Thomas Blank, manager ds. produktów MULTIMASTER.

Numery w nazwie wskazują na klasę mocy. MULTIMASTER 300 jest modelem podstawowym i zajmuje miejsce dotychczasowego narzędzia MultiTalent. MULTIMASTER 700 jest z kolei najbardziej zaawansowany i został naturalnym następcą modelu SuperCut. Numer 500 znany dotychczas pod nazwą MULTIMASTER, stał się najbardziej rozpoznawalnym narzędziem FEIN. To po nim właśnie została nazwana cała seria. Wszystkie trzy klasy są dostępne w wersji zarówno sieciowej, jak i bezprzewodowej.

MULTIMASTER zapewnia szybkie i efektywne rezultaty dla swoich użytkowników. MULTIMASTER 700 jest najmocniejszym urządzeniem. Dostępne  jako urządzenie zasilane akumulatorowo oraz sieciowo, oferuje optymalne rezultaty w szybkim tempie.

1000 możliwości, 1 system: MULTIMASTER oferuje elastyczne rozwiązania

Z ponad 180 akcesoriami w ofercie, FEIN szczyci się najszerszą gamą akcesoriów na rynku światowym. Akcesoria w połączeniu z narzędziami umożliwiają uniwersalne rozwiązania na wielu płaszczyznach. Zapewnia to użytkownikom szybkie rozwiązywanie problemów oraz wykonanie wszelkiego rodzaju zadań – od piłowania aż do szlifowania. Opatentowany system mocowania QuickIN pozwala na wymianę akcesoriów Starlock w mniej niż 3 sekundy – bez użycia żadnych dodatkowych narzędzi.  Montowanie Starlock pozwala również na użycie akcesoriów FEIN w połączeniu z narzędziami innych producentów (w przypadku posiadania przez nie systemu Starlock). Analogicznie do podziału narzędzi na klasy, akcesoria także zostały przydzielone do trzech kategorii tzn. Starlock, Starlock Plus i Starlock Max. Dzięki temu akcesoria i narzędzia pozostają tożsame, gwarantując optymalną transmisję energii do każdego zadania.

Optymalna ochrona osobista użytkownika; system przeciw wibracyjny FEIN redukuje drżenie i wibracje, co umożliwia sprawniejszą i wygodniejszą pracę. Obudowa jest wygodna, dzięki tłumiącym elementom.

14 nowych kompletów akcesoriów: konsument decyduje o zapotrzebowaniu

Jednocześnie z reorganizacją systemu narzędzi wielofunkcyjnych, FEIN podjęło także decyzję o modernizacji układu akcesoriów. Luisa Riem, manager ds. akcesoriów oscylacyjnych wyjaśnia:

Jako producent nie chcemy narzucać, którego zestawu należy używać w połączeniu z MULTIMASTEREM – odtąd to klient będzie podejmować decyzję, który komplet najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Nowa nazwa, solidne fundamenty jakości

Wraz z rebrandingiem, firma  wdraża reorganizację systemu MULTIMASTER na wielu płaszczyznach. W kwestii działań międzynarodowych – FEIN uruchomiło nowe  strony internetowe dedykowane dla MULTIMASTER, gdzie użytkownicy mogą znaleźć porady dotyczące ich narzędzi. Można również użyć konfiguratora w celu znalezienia akcesoriów potrzebnych do danego zastosowania. Jest to opcja kompatybilna także dla urządzeń bez montowania w systemie Starlock. W przyszłości opakowania akcesoriów umożliwią natychmiastową identyfikację korelujących z nimi zadań oraz materiałów (np. drewno, metal itp.). Strategie sprzedażowe są nieustannie usprawniane. Wkrótce pojawią się nowe nagrania, posty na portalach społecznościowych, newslettery i wiele innych materiałów dla użytkowników.

Jest to kluczowy restart. Wraz z naszymi znakomitymi narzędziami do obróbki metalu, MULTIMASTER jest nieodzownym elementem DNA firmy FEIN. Uwzględniając tę nazwę wśród wszystkich trzech produktów, umacniamy ich potencjał. Mamy dla tego systemu obszerne plany, gdyż pokrywa się to z oczekiwaniami naszych obecnych, jak i przyszłych klientów

mówi Thomas Blank

Jak w przypadku wszystkich produktów FEIN, użytkownicy mogą zarejestrować urządzenie MULTIMASTER do trzyletniej gwarancji FEIN PLUS, co przedłuża standardową gwarancję z dwóch do trzech lat. Przy współpracy z FEIN, klienci zyskują jeszcze więcej, gdyż gwarancja obejmuje nie tylko narzędzia i akcesoria, ale także baterie oraz akumulatory. W celu sprawdzenia, czy w danym państwie obowiązuje gwarancja oraz po dodatkowe informacje zapraszamy na http://www.fein.com/warranty

W celu znalezienia najbliższego dystrybutora zapraszamy do odwiedzenia strony: https://fein.com/pl_pl/

Zachęcamy do także odwiedzenia kanału FEIN na YouTube: https://www.fein.com/youtube

FEIN jest Twoim partnerem do spraw narzędzi najwyższej jakości

Tagi:
single pro