Pro

TWO FUSSY BLOKES – malowanie bez kompromisów

Dla profesjonalistów, remontujących oraz miłośników malowania. Firma Two Fussy Blokes z dumą prezentuje najlepsze wałki malarskie z mikrofibry, które są prawdziwą rewolucją i pomogą Ci uzyskać wysokiej jakości wykończenie, bez względu na to, jakie zadanie wykonujesz.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, rozumiemy, czego profesjonalni malarze oczekują od wałków malarskich najwyższej jakości. Ugruntowaliśmy swoją pozycję jako jednego z najlepszych dostawców, którzy cieszą się zaufaniem tak wielu malarzy na całym świecie. Dlaczego uważamy, że nasze wałki są najlepsze? Jak raz spróbujesz nie będziesz chciał wracać do swoich poprzednich narzędzi!

Profesjonalne narzędzia malarskie muszą być wykonane zgodnie z określonymi standardami, aby zapewnić Ci wyjątkowe wykończenie, przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości pracy i bez konieczności sprzątania ogromnego bałaganu! Nasze wałki są produkowane z użyciem mikrofibry w nowatorskiej, zaawansowanej technologii. Dzięki uzyskanej strukturze tkaniny i innowacyjnej konstrukcji wałki bardzo dobrze zachowują się na wszystkich typowych powierzchniach, z użyciem większości rodzajów farb. 

Naszą dumą są mini wałki z mikrofibry z runem o wysokości 5mm, które świetnie nadają się do malowania mebli, szafek kuchennych, ram okiennych, framug drzwi – w zasadzie czegokolwiek, co wymaga gładkiego, przypominającego natryskowe wykończenie. Wałki te zyskują ogromną popularność w społecznościach upcyklingowych, wśród znanych malarzy mebli, takich jak HPKUK (firma zrzeszająca najlepszych malarzy mebli w Wielkiej Brytani). Umożliwiają uzyskanie nieskazitelnego wykończenia bez użycia pistoletu natryskowego. Nasze mini wałki umożliwiają malarzom renowację starych kuchni i mebli przy naprawdę niskich kosztach, ograniczając zużycie farby do minimum.

Wałki z runem o wysokości 10mm to najbardziej wszechstronny produkt w naszej ofercie. Mikrofibra doskonale wchłania duże ilości farby, uwalniając ją bez zbędnego rozchlapywania podczas malowania. Wałki mają zastosowanie przy malowaniu dużych powierzchni bez pozostawiania smug i zacieków. Może być wykorzystywany ze wszystkimi farbami na bazie wody, a także opartych o rozpuszczalniki organiczne. Pozwalają uzyskać absolutnie minimalną strukturę farby na nowych, gładkich ścianach. Świetnie radzą sobie z malowaniem elementów metalowych jak grzejniki, słupy, drzwi, podciągi i inne.

Wałki z runem o wysokości 15mm zostały zaprojektowane tak, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc podczas malowania. Szczególnie polecane do podkładów i warstw nawierzchniowych. Idealne do stosowania na deskach elewacyjnych, tynkach wewnętrznych i zewnętrznych, cegłach, tapetach. Rewelacyjne do szybkiego odświeżania pomieszczeń. Długie runo oferuje niezwykle dużą zdolność pobierania i uwalniania farby. Jednocześnie zapewnia doskonałe wykończenie, zbliżone jak w przypadku wersji 10-milimetrowej.

Wałki z runem Dacron o wysokości 10mm to produkt to zadań specjalnych. Dzięki doskonałemu kryciu oraz uwalnianiu farby są idealne do malowania trudnymi kolorami, a także do stosowania z podkładami na płytach gips-karton. Zapewnią wyjątkowo grubą powłokę na nowych ścianach — i chociaż nie wykonasz nimi poziomu wykończenia jak przy użyciu naszego wałka z mikrofibry 10mm, z łatwością osiągniesz pożądany rezultat niezależnie od koloru, z którym pracujesz.