Nowość

Ubierz choinkę z leśną drużyną i przywitaj święta w Szwarcwaldzkim Lesie!

Przygotowania do świąt w Szwarcwaldzkim Lesie idą pełną parą! Śnieg za oknem zwiastuje ich rychłe nadejście, dlatego Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna zabrali się za porządki. Przy okazji odkryli, jak dużo śmieci wytwarza każde z nich. Przyjaciele postanowili zatem dać im drugie życie, tworząc przepiękne ozdoby świąteczne!

Czy wiesz, jak długo rozkłada się plastik? Albo, do czego wykorzystać przepaloną żarówkę? Ekipa leśnych majsterkowiczów, już wie, jak zadbać o środowisko. Święta to wspaniała okazja, by ze zużytych opakowań i produktów wykonać kolorowe dekoracje. Nie zapominajmy jednak, że zima w Szwarcwaldzkim Lesie to przede wszystkim czas oczekiwania na Świętego Mikołaja! Nasi przyjaciele zapraszają najmłodszych do konkursu, w którym można wygrać niezwykłe nagrody!

Dbanie o środowisko to dla nas kwestia priorytetowa. Firma Wiha bardzo poważnie podchodzi do kwestii recyclingu, dlatego min. 70% rękojeści produkuje z materiałów z odzysku. W ostatnim zeszycie podpowiadamy maluchom, jak można ponownie wykorzystać opakowania i produkty codziennego użytku. To także wskazówka, dlaczego segregowanie śmieci jest tak ważne — mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w Wiha.

Zeszyt cz.10 do pobrania znajdziecie pod poniższym linkiem :

http://www2.wiha.com/files/bmecat/data_pl/Witaj_w_lesie_10_2022.pdf

Tagi: