Konkursy

„Wykonawca Roku” – nowy konkurs dla wykonawców

Weź udział w konkursie „Wykonawca Roku” i zdobywaj nagrody! Jeśli jesteś fachowcem specjalizującym się w pracach budowlano-montażowych i używasz w swojej pracy produktów Rawlplug (lub chciałbyś je przetestować) – to konkurs dla Ciebie.

Co robić, by wygrać? Zasady są proste:

  • Wejdź na stronę https://wykonawcaroku.pl/ i wybierz jedno z zadań montażowych (konkurs odbywa się w ośmiu kategoriach)
  • Wykonaj montaż z użyciem produktów Rawlplug (produkty potrzebne do montażu wskazane są w opisie każdego zadania)
  • Nagraj film lub wykonaj zdjęcia ze swojego montażu tak, by udokumentować kolejne etapy Twojej pracy
  • Wyślij nagranie lub zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej konkursu

Co miesiąc jury ocenia nadesłane zgłoszenia pod względem zgodności wykonanego montażu z przepisami budowlanymi i BHP. Autorzy najlepszych prac otrzymują elektronarzędzia Rawlplug. W puli nagród są:

  • R-PDD18-S Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka RawlDriver 18V, w walizce transportowej
  • R-PID18-XS Akumulatorowa zakrętarka udarowa RawlWrench 18V 210Nm
  • R-PAG18-XS Akumulatorowa szlifierka kątowa RawlGrinder 18V 125mm

Każda maszyna dostarczana jest z akumulatorem Li-Ion 18V 2,0 Ah oraz ładowarką R-CHR-181501, kompatybilną ze wszystkimi elektronarzędziami i akumulatorami z serii Rawlplug 18V.

Do konkursu można się zgłaszać wielokrotnie; organizatorzy przyjmują nagrania i zdjęcia do końca października, nagradzając co miesiąc najlepsze zgłoszenia. Potem, w etapie finałowym, spośród zwycięzców z poprzednich miesięcy jury wyłoni 10 najlepszych, którzy otrzymają tytuł Wykonawcy Roku, dwudniowy pobyt we Wrocławiu połączony z atrakcjami, szkolenie w Rawlplug Academy oraz kampanię billboardową dla swojej firmy.

Montuj i wygrywaj z Rawlplug!

Więcej informacji na https://wykonawcaroku.pl/

Tagi: