Wydarzenia

XI Kongres Stolarki Polskiej – najbardziej oczekiwane wydarzenie w branży budowlanej

Pierwszy digitalowy Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD, odbędzie się już 15 czerwca. W tym roku, z uwagi na aktualne trendy rynkowe i sytuację epidemiczną kraju, spotkanie będzie miało wyjątkowo digitalowy charakter. Dzięki temu webinaria zyskają pierwszy raz w historii Kongresu otwartą i powszechnie dostępną formułę.

Z eksperckiej wiedzy wielu niezależnych ekspertów będą mogli więc skorzystać wszyscy zainteresowani w kraju i poza jego granicami. Kongres będzie transmitowany online 15 czerwca br o godz. 10.00 m.in. na kanale Youtube Związku POiD:

Transmisję wydarzenia będzie można również obejrzeć na platformie Facebook

Podczas Kongresu Stolarki Polskiej przewidziane są dwa bloki tematyczne: „Trendy” i „Inspiracje”, nawiązujące do aktualnych wyzwań biznesowych, które zakończone zostaną uroczystą digitalową Galą, połączoną z obchodami jubileuszu 25-lecia Związku POiD, podczas której wręczone zostaną nagrody branżowe.

Pierwszy blok tematyczny Trendy: „Wpływ trendów na budowanie odporności w czasach kryzysu” będzie składał się z 4 autonomicznych części: Trendy gospodarcze, Cyfryzacja i bezpieczeństwo, Nowe modele biznesowe, Zielony Ład. Jego moderatorkami będą: Małgorzata Walczak-Gomuła i Beata Tomczak-Majewska z ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Drugi blok tematyczny Inspiracje: „Zaangażowanie i motywacja jako podstawa elastycznej organizacji radzącej sobie w czasach kryzysu” poprowadzą Nikolay i Nadia Kirov z Kirov Strategic Negotiators i LifeEnergy.pl. Eksperci nawiążą do wyzwań biznesowych w czasach wielkiej próby, z którymi muszą mierzyć się aktualnie przedsiębiorcy.

O Kongresie

Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlanej. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Tym razem wydarzenie będzie miało digitalowy charakter i otwartą dla każdego formułę. Dzięki temu może w nim wziąć udział jeszcze większe, nawet międzynarodowe audytorium. Program merytoryczny będzie obejmował najważniejsze aktualnie dla biznesu, w tym branży budowlanej, tematy.

Harmonogram

Szczegółowy harmonogram wydarzenia jest dostępny pod adresem: https://kongres.poid.eu/harmonogram/

Partnerami XI Kongresu Stolarki Polskiej

AIB, BUDMA, FAKRO, GLASSOLUTION SAINT-GOBAIN, KLIMAS WKRĘT-MET, OKNOPLAST, SELENA, SOUDAL, TEKNOS, WIŚNIOWSKI

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Business Centre Club.

Patronat Merytoryczny nad Kongresem objęły: Akademia Leona Koźmińskiego, EY, ITB, Izba Gospodarki Elektronicznej, Microsoft, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Izba Budownictwa, PwC.