Wydarzenia

Z nowym rokiem narzędziowym krokiem !

NARZEDZIOHOLICY!

Ciężko uwierzyć, że mamy dopiero luty, a za nami już tak wiele ciekawych wydarzeń. Tegoroczny tour rozpoczęliśmy od Kielc, gdzie jako partner medialny targów Dach Forum Forum oraz partner konkursu Mistrz Dekarstwa Blachotrapez braliśmy czynny udział w tak okazale przygotowanych zawodach.

Serdeczne gratulacje dla Targów Kielce i Blachotrapez – wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku! Cieszymy się z możliwości rozszerzenia naszego grona obiorców o profesjonalistów z tej właśnie branży. Mamy już pomysły na kolejne tego typu wydarzenie! Serdecznie zapraszamy Was na ekskluzywny wywiad, jakiego udzielił nam Piotr Dela, czyli Mistrz Dekarstwa 2024. Warto wspomnieć, że Piotr prosto z targów odjechał pickupem, którego uwieczniliśmy na specjalnej poprzedniej okładce.

Już dwa tygodnie po dekarskim święcie przenieśliśmy się do Poznania, gdzie podczas Targi BUDMA zorganizowaliśmy autorski event: Mini Crane Operator Challenge, czyli branżowe mistrzostwa wprawnej obsługi mini żurawi. To były dni pełne emocjonującej rywalizacji, która dzięki urozmaiconemu programowi pochłonęła zarówno amatorów, jak i zespoły profesjonalnych operatorów z konkurencyjnych firm. Był ogień i duch prawdziwej rywalizacji!

Bardzo nas cieszy kierunek rozwoju tego naszego mini, ale maxi ciekawego wydarzenia. W numerze znajdziecie także fotorelacje oraz szczególne podziękowania dla partnerów – Abuk – mini żurawie Hoeflon, manipulatory SG Lift, przyssawki do szyb wraz z niderlandzką marką Hoeflon!

Ekscytującym wydarzeniem była nasza wizyta na World of Solutions, czyli dorocznej prezentacji nowości marki MILWAUKEE Polska. Podczas konferencji mogliśmy przetestować wiele nowości, które zagoszczą wkrótce na łamach magazynu „The Tools” oraz online. Relacje z konferencji znajdziecie także w tym

wydaniu. Działo się!

Redaktor naczelny

Jakub Gosk

KUP PAPIEROWĄ PRENUMERATĘ

https://tiny.pl/dx5pf

Rok 2024 zaczął się z przytupem, a my nie będziemy protestować – idziemy za ciosem. Do zobaczenia na eventowym szlaku.

Będziecie mogli nas spotkać podczas:

Warsaw Wood Tech Expo

5-7.03.2024, Warszawa

Warsaw Motorcycle Show

22-24.03.2024, Warszawa

Drema Silesia

19-21.04.2024, Katowice

Warsaw Floor Expo

5-7.06.2024, Warszawa

Do miłego zobaczenia !

Tagi: