Wydarzenia

Christian Lundgaard przyspiesza z MASCOT

Utalentowany sportowiec, Christian Lundgaard, robi następny krok w kierunku spełnienia marzeń o zostaniu kolejnym Duńczykiem w Formule 1 przy silnym wsparciu duńskiej firmy MASCOT zajmującej się produkcją odzieży roboczej.

„Bardzo się cieszę, że firma MASCOT wybrała mnie do reprezentowania jej na rynku duńskim i międzynarodowym” – mówi Christian Lundgaard. „Sporty motorowe to świetna platforma prezentacyjna i nie mogę się doczekać, aby pomóc w poszerzaniu znajomości marki przedsiębiorstwa. MASCOT może mi pomóc w drodze do celu, jakim jest Formuła 1, a ja z kolei mogę zapewnić firmie widoczność i promocję. Sport motorowy na tym poziomie to złożone i zaawansowane technologicznie przedsięwzięcie, gdzie bardzo istotne są wyniki. To także dziedzina, w której ważną rolę gra innowacyjność oraz nieustające doskonalenie osiągów. Wszystkie te wartości są zgodne z filozofią MASCOT, więc jestem pewien, że mamy sobie nawzajem wiele do zaoferowania.”

MASCOT i sporty motorowe świetnie do siebie pasują

Dyrektor generalny MASCOT, Michael Grosbøl, jest nie tylko pasjonatem sportów motorowych, ale także kieruje firmą, która od lat wspiera tę dyscyplinę w całej Europie. „Wielu naszych klientów bardzo interesuje się sportami motorowymi, a dzięki naszemu sponsoringowi możemy im dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Wsparcie dla Christiana zapewnia jednocześnie ekspozycję naszej marki w bardzo odpowiednim kontekście, co stanowi dla nas dużą wartość” – tak Michael Grosbøl wyjaśnia biznesową perspektywę współpracy z Christianem Lundgaardem.

Zespół Christiana Lundgaarda również odniesie korzyści z faktu, że w ich pit stopie będzie firma znana z projektowania i produkcji innowacyjnej odzieży roboczej o wysokiej jakości. Wszyscy członkowie teamu zostali wyposażeni w odzież z kolekcji MASCOT® ACCELERATE oraz obuwie MASCOT. Wyroby MASCOT są projektowane z naciskiem na zapewnienie maksymalnej swobody ruchu osobom noszącym ubrania. Odzież musi umożliwiać jej użytkownikom aktywne, skuteczne i dynamiczne działanie, które jest kluczowe w wielu miejscach pracy, nie tylko w warsztacie i pit stopie.