Kistenberg

Kuweta warsztatowa Click Box 30 KCB30

Każdy właściciel garażu, warsztatu czy piwnicy, staje kiedyś przed decyzją, jak wszystko zorganizować, żeby było miejsce i na drobne prace, i na wygodne przechowywanie wszelkich przedmiotów i aby to nie kolidowało z parkowanymi pojazdami. Idealnie jakby jeszcze wszystko dobrze się prezentowało a nie tylko rozwiązało podstawowy problem, bezpiecznego upchnięcia w ograniczonej przestrzeni.

Zanim zaczniemy inwestować w dedykowane meble i regały, wiercić ściany pod wsporniki półek czy haki ścienne na wszelkiej maści narzędzia, warto wcześniej posegregować nasze wyposażenie. Do pojedynczych, luźnych i drobnych elementów, potrzeba odpowiednich pojemników. I właśnie kuwety warsztatowe Click Box, polskiej marki Kistenberg, wydają się być solidnymi i praktycznymi produktami do przechowywania i organizowania różnych elementów w warsztacie lub miejscu pracy.

Korpus pojemników Click Box wykonany jest z wytrzymałego polistyrenu a to zapewnia im  wytrzymałość oraz trwałość. Polistyren jest materiałem odpornym na uszkodzenia, a jednocześnie lekkim, co ułatwia manipulację kuwetami.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia jest ważna, zwłaszcza w przypadku przechowywania cięższych przedmiotów np. dużych ilości stalowych wkrętów, nakrętek, podkładek, śrub itp. Pojemniki marki Kistenberg są odporne na odkształcenia i zapewniają bezpieczne przechowywanie.

Kuwety Click Box mają wbudowane szyny typu pióro i wpust, umożliwiające spinanie ze sobą pojemników bokami albo plecami. Pozwala to na elastyczne układanie kuwet w różnych konfiguracjach, tworząc spójny system przechowywania, który pomaga w utrzymaniu porządku i łatwym dostępie do przechowywanych przedmiotów.

Możliwość piętrowania kuwet jest praktyczna, szczególnie gdy przestrzeń robocza jest ograniczona. Dzięki tej funkcji można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, tworząc stosy kuwet i zapewniając większą pojemność przechowywania.

Kuwety warsztatowe Kistenberg Click Box dzięki swojej wytrzymałości, możliwości łączenia i piętrowania, zapewniają funkcjonalność i organizację w miejscu pracy. Ich wykorzystanie może wybiegać poza standardowe funkcje magazynowania. Dodatkowo obecność miejsca na umieszczenie etykiety lub kodu kreskowego to kolejna praktyczna funkcja, która pomaga w identyfikacji przechowywanych przedmiotów.

Zaobserwuj profil marki Kistenberg na

1. Instagram: https://www.instagram.com/kistenberg_official/

2. Facebook: https://www.facebook.com/kistenberg

3. Youtube:  https://www.youtube.com/@kistenberg

4. WWW: https://www.kistenberg.com/pl

5. TikTok: https://www.tiktok.com/@kistenberg_official

Tagi: