Pro

Mocny. Kompaktowy. Wszechstronny.Nowy elektryczny wkrętak od Wiha.

Od czasu stworzenia pierwszego na świecie elektrycznego wkrętaka speedE, Wiha nie przestaje opracowywać kolejnych, innowacyjnych rozwiązań. Do rodziny speedE ® dołącza nowe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Elektryczny wkrętak speedE ® PocketDrive to wszechstronne narzędzie nie tylko dla elektryków, ale i specjalistów innych branż.

Wkrętak jest idealnym wsparciem profesjonalistów podczas prac przy delikatnych połączeniach śrubowych, jak i tych wymagających większej siły np. prace okołobudowlane, prace na kanałach kablowych, montaż przemysłowy czy montaż mebli. Dzięki napędowi elektrycznemu speedE ® PocketDrive pracę można wykonywać szybko i bezpiecznie tak dla łączonych elementów jak i dla mięśni oraz stawów użytkownika.

Narzędzie charakteryzuje prosta obsługa. Jeden przycisk steruje elektroniką, zarówno podczas wkręcania, jak i wykręcania śrub. W przypadku mocnych połączeń śrubowych, śruby do 4×60 mm można łatwo wkręcić na przykład w drewno przy wartości 5.0 Nm. Jeśli mamy do czynienia z delikatnymi elementami i połączeniami śrubowymi,za naciśnięciem jednego przycisku można zmniejszyć siłę wkrętaka do 1.0 Nm, aby zabezpieczyć materiał przed uszkodzeniem w wyniku nadmiernego dokręcenia śruby. Dzięki automatycznej ochronie silnika speedE ® PocketDrive może być również używany do pracy przy połączeniach śrubowych wymagających większej siły (ręczne dokręcanie maksymalnie do 12 Nm).

Załączony zestaw bitów w połączeniu z magnetycznym uchwytem oferuje wybór 30 bitów, czyli maksymalną elastyczność dla różnych obszarów zastosowań. Sześć potężnych diod LED umieszczonych wokół uchwytu na bity dokładnie oświetla cały obszar roboczy. Lekka i kompaktowa konstrukcja, w porównaniu do innych wkrętarek zasilanych bateriami dostępnymi na rynku, pozwala również na łatwą obsługę połączeń śrubowych znajdujących się wysoko lub w ograniczonych przestrzeniach roboczych. Kompaktowy wkrętak elektryczny można łatwo przechowywać i przenosić w kieszeni spodni. Jeśli bateria się wyczerpała, można ją naładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Ponadto konstrukcja uchwytu zapobiegająca toczeniu się daje pewność, że zawsze będziesz go mieć pod ręką.

Nowy produkt nie zastępuje flagowego wkrętaka speedE II, ale jest odpowiedzią na potrzeby rynku, poszerzając możliwości zastosowania. SpeedE ® PocketDrive został opracowany
z myślą o profesjonalistach innych branż, jak i elektrykach pracujących przy innych aplikacjach niż rozdzielnie. Stąd nie ma potrzeby izolacji VDE. Elektrycy dotychczas korzystający z ciężkich elektronarzędzi, dzięki speedE ® PocketDrive mają zapewnioną wystarczającą moc, przy znacznie mniejszej wadze- mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w Wiha Polska
.

Tagi: