Nowość

OneBond prawdziwy pomocnik w warsztacie

OneBond to nie tylko kleje i uszczelniacze. Oferta obejmuje wiele przydatnych w warsztacie środków i akcesoriów, które ułatwiają pracę każdego dnia.

ŚRODKI CHEMICZNE DO CZYSZCZENIA I ZABEZPIECZANIA POWIERZCHNI

OneBond DG 500 – niezawierający ługu sodowego i rozpuszczalników, niealkaliczny i biodegradowalny środek odtłuszczający i czyszczący. Doskonały do usuwania tłuszczu ze wszystkich powierzchni: stal, stal nierdzewna, aluminium, żeliwo, drewno, PCW, szkło, ceramika, powierzchnie malowane.

OneBond PS 500 – spray do czyszczenia, nabłyszczania i ochrony, tworzy niewidoczną powłokę na powierzchni, która czyści i zabezpiecza. Może być stosowany na stali nierdzewnej, szkle, płytkach, chromie i winylu. Może być także używany do ochrony i nabłyszczania stali nierdzewnej po polerowaniu i wykończeniu. Znacznie obniża koszty czyszczenia i konserwacji.

OneBond TP 500 – środek opracowany specjalnie do ochrony powierzchni w pobliżu obszarów spawania lub szlifowania. Rozprasza ciepło, pozwala unikać przypaleń, odkształceń i innych niepożądanych efektów wysokiej temperatury. Pochłania ciepło, odparowując je.

Oneond DG 500 – neutralny, biodegradowalny odtłuszczacz.  Usuwa tłuszcz i brud ze wszystkich rodzajów powierzchni: stal, stal nierdzewna, aluminium, żeliwo, drewno, PCW, szkło, ceramika, powierzchnie malowane…

OLEJE

OneBond PO 500 – antykorozyjny olej ochronny do elementów metalowych, które są przechowywane lub przewożone. Doskonały do stosowania po usunięciu farby lub rdzy za pomocą szczotek drucianych lub produktów ściernych z włókniny, aby zapobiegać korozji.

OneBond CO 500 – syntetyczny olej do smarowania i gwintowania o dużej mocy. Do profesjonalnego zastosowania na materiałach żelaznych i nieżelaznych, bardzo skuteczny w przypadku stali węglowej, stali nierdzewnej i aluminium.

ŚCIERECZKI TECHNICZNE I PYŁOCHŁONNE

Wysoko wytrzymałe i wzmocnione ściereczki techniczne o szybkim wchłanianiu i dodatkowej mocy czyszczącej. Ściereczki pyłochłonne to idealne rozwiązanie do usuwania suchego pyłu o specjalnej strukturze zaprojektowanej do wychwytywania cząstek.

CZYSTOŚĆ

OneBond HC 150 – profesjonalny odtłuszczający środek do mycia rąk. Obojętne pH, przetestowany dermatologicznie. Szybko i łatwo usuwa tłuszcz, oleje i silne zabrudzenia. Zawiera środki cierne ułatwiające odtłuszczanie. Obojętne pH, przetestowany dermatologicznie.

MASKOWANIE

OneBond MT 200 – taśma do ogólnych prac malarskich w temperaturze otoczenia do 60ºC. Doskonała przyczepność, przyleganie i przylepność. Nie pozostawia śladów.

Zobacz, jak OneBond może pomóc Tobie. Wejdź na stronę www.onebondadhesives.com/pl i dowiedz się więcej.