Wydarzenia

Pięć hal targowych i największe firmy z branży pokryć dachowych już w styczniu na Dach Forum

Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli już 12 i 13 stycznia pojawią się w Targach Kielce, by zaprezentować najnowsze osiągnięcia technologiczne i ofertę produktów. Największe w kraju spotkanie branży dachowej zgromadzi liderów rynku oraz wiele nowych firm z kraju i zagranicy.

Trzecia edycja Dach Forum na „piątkę”

– Najbliższa, trzecia edycja targów będzie jeszcze bardziej imponująca, niż poprzednie, a przestrzeń wystawiennicza zwiększy się z trzech do pięciu hal. Będzie jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu i rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w pracy na dachach – zapowiada Monika Szydłowska.

Na długiej liście wystawców odnaleźć można m.in. takie firmy jak: Blachotrapez, Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, BMI, Lift Polska. Nie zabraknie także prelekcji fachowców, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa na dachach, nowoczesnych technologii, technik pracy oraz prawa budowlanego. W Strefie Rzemiosła próbkę swoich umiejętności zaprezentują najlepsi specjaliści m.in. ekipy: MetalManiaka, Antyfarmers, Macieja Dekarza oraz Akademia Ciesielstwa, która jest współorganizatorem wydarzenia.

Konkursy Dach Masters i Mistrz Dekarstwa z atrakcyjnymi nagrodami

W przyszłorocznym wydarzeniu walka o atrakcyjne nagrody toczyć się będzie w konkursach Dach Masters oraz Mistrz Dekarstwa. Główną nagrodą w organizowanym przez Sponsora Strategicznego targów Dach Forum, firmę Blachotrapez, konkursie jest funkcjonalny Pick-up ISUZU D-Max, ale po raz pierwszy w historii wyłonionych zostanie także szesnastu Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, do których trafią nagrody o łącznej wartości 160 000 zł!

Kup bilet online w promocyjnej cenie

– Wejściówki dostępne będą na miejscu, ale już teraz warto pomyśleć nad ich zakupem. Po pierwsze bilety zakupione online są tańsze, a po drugie unikamy stania w kolejce do kasy – zachęca do skorzystania z promocji managerka targów Dach Forum Monika Szydłowska. Jednorazowy bilet wstępu zakupiony online do 11 stycznia to koszt 79 zł.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Kobiety i dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Specjalnie dla nich Sponsor Złoty wydarzenia, Grupa Pruszyński, przygotuje Strefę Zabawy i Relaksu.

Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl