Wydarzenia

Piknik rzemieślniczy – moc bezpośredniego spotkania i dobrej energii

Piknik kojarzy się z relaksem i rozrywką. Nie inaczej było
17 czerwca 2023 na pikniku rzemieślniczym w Górze Kalwarii,
w którym mieliśmy okazje czynnie brać udział dokładając
( a jakże, chyba nie bylibyśmy sobą ) swoją autorską nutkę pozytywnej i integrującej odwiedzających rywalizacji.

Wśród licznych przedstawicieli branży dekarskiej takich jak Blachotrapez, Prefa czy Velux swoje miejsce na mapie tej imprezy miało specjalne stanowisko 3Brody & The Tools. Partnerem naszej strefy był producent innowacyjnej i technicznej odzieży roboczej dla profesjonalistów – Snickers Workwear. Dziękujemy za wsparcie!

Cały nasz zespół dumnie prezentował się w specjalnie zaprojektowanych przez duet Sabak & Kalinowski na tę okoliczność koszulkach. Wielu chętnych na te koszulki pokazało, że nasi graficy sprawili się na medal ( i nie tylko na medal z ziemniaka ) Całość zrobiła furorę. I oto chodziło !  

Czas w miłej atmosferze minął nam bardzo, bardzo szybko. Przez cały dzień zapraszaliśmy znajomych i nie znajomych dekarzy do udziału w naszym PYRA challenge. Zaproponowana aktywność okazała się ciekawą rozrywką dla specjalistów, którzy choć na chwilę mogli oderwać się od codzienności dekarskiej i spróbować swoich sił w celnym miotaniu prawdziwymi poznańskimi pyrami.

Wspomniane pyry uczestnicy pobierali z przygotowanej skrzyni narzędziowej. Celem było zebranie jak największej liczby trafień. Każdy startujący miał 4 próby ( jedną rozgrzewkową i trzy główne ). Specjalnie przygotowana konkursowa konstrukcja powodowała, że nasze ziemniaczki w poszanowaniu trafiały do profesjonalnie przygotowanej rynny.

Rywalizacja była zacięta – wielu próbowało, wielu mistrzów rzemiosła otrzymało nasze koszulki, w których dumnie prezentowali swoje oblicza na innych stoiskach. Najlepszy wynik udało się uzyskać Pani, która  na pikniku była z wnukiem ( liczymy, że  przyszłym dekarzem ) Nagrodę główną – piękny pas narzędziowy Milwaukee przekazaliśmy uwieczniając to na bardzo rodzinnej fotografii.

Jaki z tego wniosek ? Kobiety górą w Górze Kalwarii !

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszej strefy i wszystkim zaangażowanym w realizację naszych pomysłów.

Do zobaczenia na kolejnych naszych pozytywnych eventowych przedsięwzięciach!

Tagi: