Makita

Wypoczywaj z Makitą, gdziekolwiek jej potrzebujesz

Akumulatorowy odbiornik radiowy MR004G to urządzenie niezastąpione podczas wypoczynku  w domu, nad jeziorem, na campingu, w górach i nie tylko.

Radio jest kompatybilne ze wszystkimi naszymi akumulatorami, z systemem CXT (12V), LXT (14,4V/ 18V) i XGT ( 40 V max).Akumulatory można więc przekładać pomiędzy innymi urządzeniami takimi jak chłodziarko-ogrzewacz lub wentylator.  Dodatkowo urządzenie może być zasilane sieciowo. Technologia DAB/DAB+ umożliwia odbieranie programów radiowych w formie cyfrowej,  2- głośnikowy system stereo gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, a podświetlany wyświetlacz cyfrowy pozwoli na kontrolowanie wybranej częstotliwości.

Radio wyposażone jest w Bluetooth ( zasięg do 30m) oraz port USB umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych ( DC5V/2.4A x 1) a także port micro USB, który służy do uaktualnienia oprogramowania. Po podłączeniu innego źródła dźwięku, radio może być używane jako głośnik stereo.  Urządzenie cechuje konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości oraz podwyższona odporność na pył i wilgoć, więc może być używane  w różnych warunkach, bez ryzyka uszkodzenia.

Tagi: